INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Simona Ogescu vs. Lucia Peyre - Međusobni mečevi
30.11.20 | 2. kolo kval. | Simona Ogescu | Lucia Peyre | 6-1, 7-5 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Simona Ogescu form & Lucia Peyre form
Simona Ogescu - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marta Peric | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Aya El Aouni | 1-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ema Lina Picorusevic | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 6-79 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Crissy Alexia Tudora | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
07.09.23 Četvrtfinale | vs. Maria Sara Popa | 7-66, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.23 2. kolo | vs. Chiara Fornasieri | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alisa Baranovska | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
15.08.23 kval. | vs. Selma Cadar | 2-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 4-0, Diana Maria Ilie - odustajanje | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
15.07.23 Četvrtfinale | vs. Patricija Paukstyte | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.07.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Nina Alibalic | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-1 | detalj meča |
Lucia Peyre - Posljednji mečevi
W15 Norman - dvorana | ||||
05.11.23 Finale | vs. Ashton Bowers | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Anna Zyryanova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Kristina Penickova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W80 Tyler - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Allie Kiick | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Anita Sahdiieva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Jackson - tvrda | ||||
22.10.23 Finale | vs. Ayumi Miyamoto | 3-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Carolyn Ansari | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Taylor Cataldi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anita Tu | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Elizabeth Ionescu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Templeton - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Makenna Jones | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Marine Partaud | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Mateas | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Berkeley - tvrda | ||||
19.09.23 kval. | vs. Ellie Douglas | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Mao Mushika | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 El - tvrda | ||||
26.07.23 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-61, 6-72, 5-7 | detalj meča | |
25.07.23 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Don - tepih | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Joanna Garland | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Anastasia Iamachkine | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Getxo - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 0-6, 7-10 | detalj meča | |
W40 Palma - tvrda | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Madrid - tvrda | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
12.06.23 kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-2 | detalj meča |