MEČ
08.12.20 | kval. | Simona Ogescu | Jantje Tilbuerger | 1-6, 6-4, 10-8 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Simona Ogescu vs. Jantje Tilbuerger - Međusobni mečevi
08.12.20 | kval. | Simona Ogescu | Jantje Tilbuerger | 1-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Simona Ogescu form & Jantje Tilbuerger form
Simona Ogescu - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marta Peric | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Aya El Aouni | 1-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ema Lina Picorusevic | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 6-79 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Crissy Alexia Tudora | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
07.09.23 Četvrtfinale | vs. Maria Sara Popa | 7-66, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.23 2. kolo | vs. Chiara Fornasieri | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alisa Baranovska | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
15.08.23 kval. | vs. Selma Cadar | 2-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 4-0, Diana Maria Ilie - odustajanje | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
15.07.23 Četvrtfinale | vs. Patricija Paukstyte | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.07.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Nina Alibalic | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-1 | detalj meča |
Jantje Tilbuerger - Posljednji mečevi
W35 Naples - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Hilton - zemlja | ||||
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Koge - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-74, 1-2, - Jantje Tilbuerger - odustajanje | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Hannah Viller Moller | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.07.23 kval. | vs. Anna Zyryanova | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Petkovic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
04.07.23 kval. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
10.06.23 Polufinale | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Enola Chiesa | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 6-2, 7-65 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
W25 Troisdorf - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-75, 10-4 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Orlando - tvrda | ||||
24.01.23 kval. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Eleana Yu | 6-1, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
17.01.23 kval. | vs. Maya Joint | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Naples - zemlja | ||||
10.01.23 kval. | vs. Makenna Jones | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 7-63, 7-62 | detalj meča | |
W15 Champaign - tvrda | ||||
09.11.22 2. kolo | vs. Ashley Yeah | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.11.22 1. kolo | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 7-5 | detalj meča |