MEČ
24.05.21 | 2. kolo kval. | Simona Ogescu | Francesca Dell'Edera | 6-0, 6-2 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
28.06.96, 27 Godina
28.06.96, 27 Godina
Simona Ogescu vs. Francesca Dell'Edera - Međusobni mečevi
25.05.22 | 1. kolo | Simona Ogescu | Francesca Dell'Edera | 6-2, 7-5 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
24.05.21 | 2. kolo kval. | Simona Ogescu | Francesca Dell'Edera | 6-0, 6-2 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Simona Ogescu form & Francesca Dell'Edera form
Simona Ogescu - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marta Peric | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Aya El Aouni | 1-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ema Lina Picorusevic | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 6-79 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Crissy Alexia Tudora | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
07.09.23 Četvrtfinale | vs. Maria Sara Popa | 7-66, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.23 2. kolo | vs. Chiara Fornasieri | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alisa Baranovska | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
15.08.23 kval. | vs. Selma Cadar | 2-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 4-0, Diana Maria Ilie - odustajanje | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
15.07.23 Četvrtfinale | vs. Patricija Paukstyte | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.07.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Nina Alibalic | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-1 | detalj meča |
Francesca Dell'Edera - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alian Zack | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-2, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | Ena Kajevic - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
21.08.23 kval. | vs. Snehal Mane | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.07.23 kval. | vs. Ireni Lucia | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 4-6, 7-63, 10-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Helena Narmont | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
14.03.23 kval. | vs. Shuqian Xu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.10.22 kval. | vs. Giulia Tedesco | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.10.22 kval. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Stella Beldiman | 3-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bydgoszcz - zemlja | ||||
16.08.22 kval. | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Padova - zemlja | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
W15 Pescara - zemlja | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 5-7 | detalj meča |