MEČ
02.12.19 | 2. kolo kval. | Simona Ogescu | Anna Davydova | 6-1, 6-3 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
01.10.95, 28 Godina
01.10.95, 28 Godina
Simona Ogescu vs. Anna Davydova - Međusobni mečevi
02.12.19 | 2. kolo kval. | Simona Ogescu | Anna Davydova | 6-1, 6-3 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Simona Ogescu form & Anna Davydova form
Simona Ogescu - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marta Peric | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Aya El Aouni | 1-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ema Lina Picorusevic | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 6-79 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Crissy Alexia Tudora | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
07.09.23 Četvrtfinale | vs. Maria Sara Popa | 7-66, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.23 2. kolo | vs. Chiara Fornasieri | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alisa Baranovska | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
15.08.23 kval. | vs. Selma Cadar | 2-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 4-0, Diana Maria Ilie - odustajanje | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
15.07.23 Četvrtfinale | vs. Patricija Paukstyte | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.07.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Nina Alibalic | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-1 | detalj meča |
Anna Davydova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 0-6, 0-3, - Anna Davydova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.02.20 kval. | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 3-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Noesjka Brink | 6-2, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Nevena Sokovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Ezgi Tezel | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Yasmeen Ghaoui | 3-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Diana Demidova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
07.01.20 kval. | vs. Katerina Petrova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
09.12.19 kval. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25+H Penza - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Dementyeva | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
13.07.15 kval. | vs. Tamara Bizhukova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
02.09.13 1. kolo kval. | vs. Viktoryia Mun | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
05.08.13 1. kolo kval. | vs. Anna Koval | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Torrent - zemlja | ||||
01.04.13 2. kolo kval. | vs. Rita Vilaca | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
01.04.13 1. kolo kval. | vs. Maria Uvarova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Mallorca - zemlja | ||||
18.02.13 1. kolo kval. | vs. Aida Martinez Sanjuan | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
St. Petersburg - tepih | ||||
24.12.12 1. kolo kval. | vs. Maryna Veksler | 0-4, - Anna Davydova - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
17.12.12 2. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - tepih | ||||
05.11.12 1. kolo kval. | vs. Jasmine Marina Coteanu | 2-5, - Anna Davydova - odustajanje | detalj meča | |
Heraklion - tepih | ||||
29.10.12 kval. | vs. Silvia Albano | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Rancho Santa - tvrda | ||||
30.01.12 1. kolo kval. | vs. Lena Litvak | 0-6, 1-6 | detalj meča |