MEČ
23.09.20 | 1. kolo | Silvia Njiric | Oleksandra Oliynykova | 6-0, 6-0 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Silvia Njiric | 2-0 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Silvia Njiric | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Silvia Njiric | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Silvia Njiric | 2-0 | |
0-0, 30-0 | ||
3-0 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Silvia Njiric | 4-0 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
5-0 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Silvia Njiric vs. Oleksandra Oliynykova - Međusobni mečevi
23.09.20 | 1. kolo | Silvia Njiric | Oleksandra Oliynykova | 6-0, 6-0 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Silvia Njiric form & Oleksandra Oliynykova form
Silvia Njiric - Posljednji mečevi
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Emma Tothova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Elena Malygina | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 7-5, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
W25 Zagreb - zemlja | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.09.20 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
27.09.20 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
26.09.20 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 5-3 | detalj meča | |
25.09.20 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
25.09.20 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.09.20 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
23.09.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
23.09.20 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
21.09.20 1. kolo | vs. Anna Morgina | 3-6, 6-2, 11-13 | detalj meča | |
28.08.20 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
28.08.20 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Alice Tubello | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-4, 6-72, 10-6 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
22.08.20 1. kolo | vs. Polina Leykina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Oleksandra Oliynykova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
22.01.24 kval. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
29.10.23 Polufinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | detalj meča |