MEČ
14.05.23 | 1. kolo kval. | Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | Gyeong Seo Lee | 7-5, 6-72, 10-6 | W25 Incheon | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | Gyeong Seo Lee | |
1. servis % | 43/89 (48%) | 48/97 (49%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 31/43 (72%) | 32/48 (67%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 20/46 (43%) | 19/49 (39%) |
Osvojene break-lopte | 4/12 (33%) | 3/6 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 46/97 (47%) | 38/89 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 97/186 (52%) | 89/186 (48%) |
Dvostruke pogreške | 8 | 11 |
Asovi | 3 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Gyeong Seo Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Gyeong Seo Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Gyeong Seo Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Gyeong Seo Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Gyeong Seo Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Gyeong Seo Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Gyeong Seo Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Gyeong Seo Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Gyeong Seo Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Gyeong Seo Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Gyeong Seo Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Gyeong Seo Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 2-6 | ||
6-72 |
3 | ||
0-0 | Gyeong Seo Lee | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5, 7-5, 8-5, 8-6, 9-6 | ||
10-6 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty vs. Gyeong Seo Lee - Međusobni mečevi
14.05.23 | 1. kolo kval. | Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | Gyeong Seo Lee | 7-5, 6-72, 10-6 | detalj meča | W25 Incheon | tvrda |
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty form & Gyeong Seo Lee form
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty - Posljednji mečevi
W35 Indore - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Justina Mikulskyte | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-1, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Alina Korneeva | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Nao Hibino | 2-6, 6-1, 7-65 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-78, 6-72 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
15.01.24 kval. | vs. Tina Nadine Smith | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 7-5, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Misaki Matsuda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Ahmedabad - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
26.11.23 Finale | vs. Zeel Desai | 6-0, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
25.11.23 Polufinale | vs. Lanlana Tararudee | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Vaishnavi Adkar | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
22.10.23 Finale | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Gyeong Seo Lee - Posljednji mečevi
W35 Indore - tvrda | ||||
12.03.24 kval. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-3, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Kavya Khirwar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Joell Nichole | 6-3, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 6-78 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Laquisa Khan | 5-7, 6-3, 10-1 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Sarah Rokusek | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Yexin Ma | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Laquisa Khan | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Yuna Ohashi | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mahaylia Kaori White | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Wushuang Zheng | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
09.10.23 kval. | vs. Guillermina Naya | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Bela Tamhankar | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 5-7, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Sarah Tatu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Martina Puvill | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
26.09.23 kval. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 6-2, 10-2 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Amandine Hesse | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Madison Sieg | 6-0, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 0-6, 7-62, 7-5 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Catarina Moreira | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Valladolid - tvrda | ||||
29.08.23 kval. | vs. Alina Charaeva | 3-6, 6-75 | detalj meča |