MEČ
15.05.23 | kval. | Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | Eunhye Lee | 6-2, 6-4 | W25 Incheon | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | Eunhye Lee | |
1. servis % | 39/71 (55%) | 44/76 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/39 (56%) | 22/44 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 21/32 (66%) | 15/32 (47%) |
Osvojene break-lopte | 5/13 (38%) | 2/8 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 39/76 (51%) | 28/71 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 82/147 (56%) | 65/147 (44%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 7 |
Asovi | 4 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Eunhye Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-1 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Eunhye Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Eunhye Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Eunhye Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Eunhye Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty vs. Eunhye Lee - Međusobni mečevi
15.05.23 | kval. | Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | Eunhye Lee | 6-2, 6-4 | detalj meča | W25 Incheon | tvrda |
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty form & Eunhye Lee form
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty - Posljednji mečevi
W35 Indore - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Justina Mikulskyte | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-1, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Alina Korneeva | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Nao Hibino | 2-6, 6-1, 7-65 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-78, 6-72 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
15.01.24 kval. | vs. Tina Nadine Smith | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 7-5, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Misaki Matsuda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Ahmedabad - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
26.11.23 Finale | vs. Zeel Desai | 6-0, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
25.11.23 Polufinale | vs. Lanlana Tararudee | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Vaishnavi Adkar | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
22.10.23 Finale | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Eunhye Lee - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
17.03.24 Finale | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - odustajanje | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.24 Finale | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
03.02.24 Četvrtfinale | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.12.23 1. kolo | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Riko Hiroshima | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Sunam Jeong | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Gio Jang | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Da Ye Kim | 6-1, 6-3 | detalj meča |