Izrael
11.07.04, 19 Godina
11.07.04, 19 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
25.05.94, 29 Godina
25.05.94, 29 Godina
Shira Chiche vs. Yara Abed - Međusobni mečevi
17.10.21 | 1. kolo kval. | Shira Chiche | Yara Abed | 6-2, 6-2 | detalj meča | W25 Netanya | tvrda |
Shira Chiche form & Yara Abed form
Shira Chiche - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Barbara Janovic | 4-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Mila Masic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Tereza Vlkovska | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Meitar - tvrda | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Jerusalem - tvrda | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Mao Mushika | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.09.22 kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.09.22 1. kolo | vs. Bundhel Amarjot | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Raanana - tvrda | ||||
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Adva Dabah | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Raanana - tvrda | ||||
14.06.22 kval. | vs. Shahar Biran | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Adva Dabah | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Netanya - tvrda | ||||
24.05.22 kval. | vs. Marina Stakusic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 6-3, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Rasha Khourssany | 6-3, 2-6, 11-9 | detalj meča | |
W25 Akko - tvrda | ||||
17.05.22 kval. | vs. Zlata Yankovskaya | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Noa Minzari | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Netanya - tvrda | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Stefani Sandoiu Shtein | 6-3, 6-76, 7-10 | detalj meča | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Jerusalem - tvrda | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Sabrina Kalandarov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Talya Barad Itzhaki | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Ramat - tvrda | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 5-7, 6-4, 8-10 | detalj meča |
Yara Abed - Posljednji mečevi
W25 Akko - tvrda | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 3-6, 2-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Klara Ondrejcekova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.11.21 1. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Netanya - tvrda | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Vilnius - dvorana | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Tia Kaukenas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Jerusalem - tvrda | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Greta Schieroni | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Ramat - tvrda | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Goldstein | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.10.19 kval. | vs. Paige Cline | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Tamara Bizhukova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Netanya - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Shir Azran | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Ofakim - tvrda | ||||
15.10.18 kval. | vs. Noelly Longi Nsimba | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Reimchen | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Ramat Hasharon - tvrda | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Noya Ohana | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Marinina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Neta Tamir | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Avital Kandelis | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Ramat Hasharon - tvrda | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Mika Misgav | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Tiberias - tvrda | ||||
27.09.16 1. kolo | vs. Alexandra Walters | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Kiryat Gat - tvrda | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Tamar Shoshani | 6-1, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Tamar Shoshani | 1-6, 5-7 | detalj meča |