MEČ
09.03.21 | 1. kolo | Seone Mendez | Lucie Wargnier | 6-2, 6-1 | W15+H Amiens | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Seone Mendez | Lucie Wargnier | |
1. servis % | 34/52 (65%) | 27/46 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/34 (68%) | 13/27 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/18 (67%) | 6/19 (32%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/46 (59%) | 17/52 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/98 (63%) | 36/98 (37%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 5 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Lucie Wargnier | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Seone Mendez | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
1-2 | Lucie Wargnier | |
0-0, 40-A | ||
Seone Mendez | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
Seone Mendez | 3-2 | |
0-0, 30-0 | ||
4-2 | Lucie Wargnier | |
0-0, 15-40 | ||
Seone Mendez | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Lucie Wargnier | |
0-0 | ||
1-0 | Lucie Wargnier | |
0-0, 40-0[BP], 30-40 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Seone Mendez vs. Lucie Wargnier - Međusobni mečevi
17.03.21 | 1. kolo | Seone Mendez | Lucie Wargnier | 6-3, 6-4 | detalj meča | W15 Gonesse | zemlja |
09.03.21 | 1. kolo | Seone Mendez | Lucie Wargnier | 6-2, 6-1 | detalj meča | W15+H Amiens | zemlja |
Seone Mendez form & Lucie Wargnier form
Seone Mendez - Posljednji mečevi
W35 Antalya - zemlja | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 3-4, - Seone Mendez - odustajanje | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Dayeon Back | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Lea Ma | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Joanna Garland | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Emerson Jones | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Sara Bejlek | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
31.08.23 3. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
30.08.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
14.07.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 0-1, Dalila Spiteri - odustajanje | detalj meča | |
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča |
Lucie Wargnier - Posljednji mečevi
W15 Norges - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Berta Passola | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 2-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W60 Saint - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Andrezieux - dvorana | ||||
24.01.23 kval. | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 2-6, 7-66 | detalj meča | |
W25 Saint - dvorana | ||||
15.11.22 kval. | vs. Aubane Droguet | 1-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Maya Bordereau | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
12.10.22 1. kolo | vs. Schena Benamar | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Reims - dvorana | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Celine Naef | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Elena Karner | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 3-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
24.06.22 Četvrtfinale | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
23.06.22 2. kolo | vs. Magali Kempen | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.06.22 1. kolo | vs. Maelle Leclercq | 6-0, 2-0, Maelle Leclercq - odustajanje | detalj meča | |
20.06.22 kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Daria Diatlova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Denain - zemlja | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Norges - tvrda | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Jade Bornay | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
08.06.22 1. kolo | vs. Sofia Cohen Perovani | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Andrezieux - dvorana | ||||
24.01.22 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
25.10.21 kval. | vs. Amandine Monnot | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Anna Marie Weissheim | 6-1, 0-6, 5-10 | detalj meča |