MEČ
23.05.23 | 1. kolo | Seone Mendez | Anna Ureke | 6-4, 4-0, - odustajanje | W40 Otocec | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Seone Mendez | Anna Ureke | |
1. servis % | 34/55 (62%) | 29/37 (78%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/34 (65%) | 13/29 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/21 (48%) | 1/8 (13%) |
Osvojene break-lopte | 5/5 (100%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/37 (62%) | 23/55 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/92 (60%) | 37/92 (40%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 3 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Seone Mendez | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
0-2 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
Seone Mendez | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Seone Mendez | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Seone Mendez | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Seone Mendez | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Seone Mendez | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
2-0 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Seone Mendez | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
- odustajanje |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Seone Mendez vs. Anna Ureke - Međusobni mečevi
23.05.23 | 1. kolo | Seone Mendez | Anna Ureke | 6-4, 4-0, Anna Ureke - odustajanje | detalj meča | W40 Otocec | zemlja |
Seone Mendez form & Anna Ureke form
Seone Mendez - Posljednji mečevi
W35 Antalya - zemlja | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 3-4, - Seone Mendez - odustajanje | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Dayeon Back | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Lea Ma | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Joanna Garland | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Emerson Jones | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Sara Bejlek | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
31.08.23 3. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
30.08.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
14.07.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 0-1, Dalila Spiteri - odustajanje | detalj meča | |
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča |
Anna Ureke - Posljednji mečevi
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - odustajanje | detalj meča | |
22.05.23 kval. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Bodrum - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
15.04.23 Četvrtfinale | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.04.23 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
12.04.23 1. kolo | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
07.04.23 Četvrtfinale | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - odustajanje | detalj meča | |
06.04.23 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
06.04.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.23 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | detalj meča |