MEČ
01.05.23 | kval. | Sarah-Rebecca Sekulic | Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | W60 Prague | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Sarah-Rebecca Sekulic | Aneta Laboutkova | |
1. servis % | 35/56 (63%) | 38/55 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/35 (66%) | 17/38 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/21 (52%) | 6/17 (35%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 2/10 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/55 (58%) | 22/56 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/111 (59%) | 45/111 (41%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 5 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sarah-Rebecca Sekulic vs. Aneta Laboutkova - Međusobni mečevi
01.05.23 | kval. | Sarah-Rebecca Sekulic | Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | detalj meča | W60 Prague | zemlja |
Sarah-Rebecca Sekulic form & Aneta Laboutkova form
Sarah-Rebecca Sekulic - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
04.03.24 kval. | vs. Aravane Rezai | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessia Rao | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Julie Belgraver | 7-5, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Anna Ulyashchenko | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
19.11.23 kval. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
14.08.23 kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-5, - Sarah-Rebecca Sekulic - odustajanje | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Barcelona - tvrda | ||||
31.07.23 kval. | vs. Isabella Shinikova | 6-73, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W100 Figueira - tvrda | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
24.07.23 kval. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Malene Helgo | 6-0, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Caserta - zemlja | ||||
05.06.23 kval. | vs. Elena Malygina | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
30.05.23 kval. | vs. Anne Schaefer | 6-0, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Behulova | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
W100 Trnava - zemlja | ||||
08.05.23 kval. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-72, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
01.05.23 kval. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W40+H Calvi - tvrda | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
24.04.23 kval. | vs. Chloe Noel | 1-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Emina Bektas | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča |
Aneta Laboutkova - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 kval. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
W25 Koge - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | detalj meča |