Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
15.02.03, 21 Godina
15.02.03, 21 Godina
Sarah Beth Grey vs. Jana Vanik - Međusobni mečevi
29.08.21 | 1. kolo kval. | Sarah Beth Grey | Jana Vanik | 6-2, 6-0 | detalj meča | W60 Prague | zemlja |
Sarah Beth Grey form & Jana Vanik form
Sarah Beth Grey - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 6-76, 6-2 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
18.03.24 kval. | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Pia Petelinsek | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 6-3, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 3-6, 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 6-74, 6-2, 6-75 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Manon Leonard | 7-67, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
22.01.24 kval. | vs. Sinja Kraus | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Valentina Ryser | 7-5, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-4, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
04.12.23 kval. | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Jigyasa Narsinghani | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60+H Calgary - dvorana | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Stacey Fung | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Isabelle Boulais | 7-61, 6-1 | detalj meča |
Jana Vanik - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
25.03.24 kval. | vs. Mara Guth | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Mateva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Alian Zack | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
27.02.24 kval. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 4-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
08.01.24 kval. | vs. Adithya Karunaratne | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Emma Mazzoni | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Margaux Komano | 4-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-72, 7-10 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Inga Strelchuk | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 7-5, 6-3 | detalj meča |