MEČ
21.11.21 | 1. kolo kval. | Sarah Beth Grey | Arlinda Rushiti | - nije odigrao(la/li/le) | W25 Milovice | dvorana |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sarah Beth Grey vs. Arlinda Rushiti - Međusobni mečevi
21.11.21 | 1. kolo kval. | Sarah Beth Grey | Arlinda Rushiti | Arlinda Rushiti - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | W25 Milovice | dvorana |
Sarah Beth Grey form & Arlinda Rushiti form
Sarah Beth Grey - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 6-76, 6-2 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
18.03.24 kval. | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Pia Petelinsek | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 6-3, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 3-6, 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 6-74, 6-2, 6-75 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Manon Leonard | 7-67, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
22.01.24 kval. | vs. Sinja Kraus | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Valentina Ryser | 7-5, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-4, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
04.12.23 kval. | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Jigyasa Narsinghani | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60+H Calgary - dvorana | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Stacey Fung | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Isabelle Boulais | 7-61, 6-1 | detalj meča |
Arlinda Rushiti - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Selina Dal | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - odustajanje | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
30.08.23 kval. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
11.07.23 kval. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Guimaraes - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | detalj meča |