INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sara Lanca vs. Chiara Catini - Međusobni mečevi
08.12.19 | 1. kolo kval. | Sara Lanca | Chiara Catini | 6-4, 6-0 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Sara Lanca form & Chiara Catini form
Sara Lanca - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 6-2, 2-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.03.24 kval. | vs. Lina Soussi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - odustajanje | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
24.10.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
16.10.23 kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.09.23 Polufinale | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - odustajanje | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Chiara Catini - Posljednji mečevi
W15 Gdansk - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Malwina Rowinska | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Caroline Brack | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Oriana Gniewkowska | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W60 Caserta - zemlja | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Pigato | 7-62, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 0-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.23 kval. | vs. Celine Simunyu | 4-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Bokor | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.23 kval. | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Eva Gartseva | 4-6, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.23 kval. | vs. Eunhye Lee | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Melania Delai | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.03.22 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 4-6, 6-0, 1-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Irem Kurt | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.12.21 1. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Jennifer Luikham | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.10.21 Četvrtfinale | vs. Nadine Keller | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.10.21 2. kolo | vs. Elina Zakharova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
20.10.21 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
19.09.21 Finale | vs. Nastja Kolar | 4-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
18.09.21 Polufinale | vs. Oana Gavrila | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
17.09.21 Četvrtfinale | vs. Julia Terziyska | 7-66, 1-1, Julia Terziyska - odustajanje | detalj meča | |
16.09.21 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča |