MEČ
15.09.19 | 1. kolo kval. | Sara Gvozdenovic | Natalie Augustinova | 1-6, 6-2, 12-10 | W25 Arad | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Serbia
29.06.00, 23 Godina
29.06.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
29.01.03, 21 Godina
29.01.03, 21 Godina
Sara Gvozdenovic vs. Natalie Augustinova - Međusobni mečevi
15.09.19 | 1. kolo kval. | Sara Gvozdenovic | Natalie Augustinova | 1-6, 6-2, 12-10 | detalj meča | W25 Arad | zemlja |
Sara Gvozdenovic form & Natalie Augustinova form
Sara Gvozdenovic - Posljednji mečevi
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Pezzulla | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Vrnjacka - zemlja | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Mirela Shkumbova | 4-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Mirela Shkumbova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Otocec - zemlja | ||||
01.09.20 kval. | vs. Chanel Janssen | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.02.20 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
04.02.20 kval. | vs. Sabrina Rittberger | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 6-2, 12-10 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-75, 7-63, 0-6 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 2-6, 0-6 | detalj meča |
Natalie Augustinova - Posljednji mečevi
W25 Jablonec - zemlja | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Gina Feistel | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Gabriela Skrabalova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
25.07.22 kval. | vs. Helena Buchwald | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.22 1. kolo | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Iva Sepa | 7-5, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Zara Brankovic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Jablonec - tepih | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Esther Lopez Alcaraz | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
31.10.21 2. kolo kval. | vs. Victoria Wiche | - Natalie Augustinova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.10.21 kval. | vs. Aline Thommen | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Anna Sofia Haseth | 7-65, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
17.09.21 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.09.21 1. kolo | vs. Zlata Yankovskaya | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 7-64, 10-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bratislava - zemlja | ||||
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Barbora Pokorna | 3-6, 7-5, 9-11 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-0, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Richard | 4-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Ema Bubalo | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Petrovic | 7-65, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 2-6 | detalj meča |