MEČ
20.02.20 | 2. kolo | Sapfo Sakellaridi | Suzan Lamens | 6-2, 6-4 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Sapfo Sakellaridi | Suzan Lamens | |
1. servis % | 34/52 (65%) | 40/63 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/34 (59%) | 18/40 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/18 (56%) | 10/23 (43%) |
Osvojene break-lopte | 6/13 (46%) | 3/3 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/63 (56%) | 22/52 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 65/115 (57%) | 50/115 (43%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Sapfo Sakellaridi | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Suzan Lamens | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Suzan Lamens | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 4-0 | |
0-0 | ||
4-1 | Suzan Lamens | |
0-0, 0-15 | ||
Sapfo Sakellaridi | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Suzan Lamens | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Sapfo Sakellaridi | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Suzan Lamens | |
0-0, 15-0 | ||
Sapfo Sakellaridi | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Suzan Lamens | |
Sapfo Sakellaridi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Suzan Lamens | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sapfo Sakellaridi | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Suzan Lamens | |
0-0 | ||
Sapfo Sakellaridi | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
5-4 | Suzan Lamens | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sapfo Sakellaridi vs. Suzan Lamens - Međusobni mečevi
20.02.20 | 2. kolo | Sapfo Sakellaridi | Suzan Lamens | 6-2, 6-4 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Sapfo Sakellaridi form & Suzan Lamens form
Sapfo Sakellaridi - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-77, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.03.24 Finale | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Polina Leykina | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Marcelina Podlinska | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Leykina | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Rositsa Dencheva | 1-5, - Sapfo Sakellaridi - odustajanje | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Laura Mair | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Pauline Payet | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Luisa Hrda | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 2-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Emma Lene | 5-7, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeel Desai | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-67, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 7-63, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
26.12.23 1. kolo | vs. Suhitha Maruri | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Suzan Lamens - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
10.03.24 Finale | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
31.12.23 kval. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-0, 3-0, Harmony Tan - odustajanje | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
30.11.23 Četvrtfinale | vs. Aliona Falei | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 7-5, 6-78, 6-1 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-77, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Viktorija Golubic | 5-7, 7-5, 5-7 | detalj meča |