MEČ
08.02.21 | 2. kolo kval. | Sapfo Sakellaridi | Simona Ogescu | 6-4, 6-2 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sapfo Sakellaridi vs. Simona Ogescu - Međusobni mečevi
08.02.21 | 2. kolo kval. | Sapfo Sakellaridi | Simona Ogescu | 6-4, 6-2 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Sapfo Sakellaridi form & Simona Ogescu form
Sapfo Sakellaridi - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-77, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.03.24 Finale | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Polina Leykina | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Marcelina Podlinska | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Leykina | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Rositsa Dencheva | 1-5, - Sapfo Sakellaridi - odustajanje | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Laura Mair | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Pauline Payet | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Luisa Hrda | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 2-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Emma Lene | 5-7, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeel Desai | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-67, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 7-63, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
26.12.23 1. kolo | vs. Suhitha Maruri | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Simona Ogescu - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marta Peric | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Aya El Aouni | 1-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ema Lina Picorusevic | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 6-79 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Crissy Alexia Tudora | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
07.09.23 Četvrtfinale | vs. Maria Sara Popa | 7-66, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.23 2. kolo | vs. Chiara Fornasieri | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alisa Baranovska | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
15.08.23 kval. | vs. Selma Cadar | 2-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 4-0, Diana Maria Ilie - odustajanje | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
15.07.23 Četvrtfinale | vs. Patricija Paukstyte | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.07.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Nina Alibalic | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-1 | detalj meča |