MEČ
08.01.22 | Polufinale | Sapfo Sakellaridi | Anna Ureke | 6-1, 6-2 | W15 Cairo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Sapfo Sakellaridi | Anna Ureke | |
1. servis % | 42/59 (71%) | 29/39 (74%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/42 (67%) | 12/29 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/17 (47%) | 4/10 (40%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 1/6 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/39 (59%) | 23/59 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/98 (60%) | 39/98 (40%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Sapfo Sakellaridi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Sapfo Sakellaridi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sapfo Sakellaridi vs. Anna Ureke - Međusobni mečevi
08.01.22 | Polufinale | Sapfo Sakellaridi | Anna Ureke | 6-1, 6-2 | detalj meča | W15 Cairo | zemlja |
08.11.18 | 2. kolo | Anna Ureke | Sapfo Sakellaridi | 6-2, 6-2 | detalj meča | Heraklion | zemlja |
Sapfo Sakellaridi form & Anna Ureke form
Sapfo Sakellaridi - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-77, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.03.24 Finale | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Polina Leykina | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Marcelina Podlinska | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Leykina | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Rositsa Dencheva | 1-5, - Sapfo Sakellaridi - odustajanje | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Laura Mair | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Pauline Payet | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Luisa Hrda | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 2-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Emma Lene | 5-7, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeel Desai | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-67, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 7-63, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
26.12.23 1. kolo | vs. Suhitha Maruri | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Anna Ureke - Posljednji mečevi
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - odustajanje | detalj meča | |
22.05.23 kval. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Bodrum - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
15.04.23 Četvrtfinale | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.04.23 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
12.04.23 1. kolo | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
07.04.23 Četvrtfinale | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - odustajanje | detalj meča | |
06.04.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
06.04.23 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.23 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | detalj meča |