INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sandra Samir vs. Na Dong - Međusobni mečevi
01.11.21 | 2. kolo kval. | Sandra Samir | Na Dong | 6-1, 7-5 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Sandra Samir form & Na Dong form
Sandra Samir - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Julie Belgraver | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 4-1, Ella Mcdonald - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gaia Parravicini | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.03.24 Finale | vs. Laura Samsonova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Alisa Kummel | 6-1, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.02.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Sarah Van Emst | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Annelin Bakker | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 7-610 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.12.23 Polufinale | vs. Kira Pavlova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Alisa Kummel | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Na Dong - Posljednji mečevi
W25 Qian - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Han Shi | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Fang An Lin | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
17.10.23 kval. | vs. Yidi Yang | 7-5, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Shuoran Wang | 6-0, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 0-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Shenzhen - tvrda | ||||
09.09.23 Polufinale | vs. Wushuang Zheng | 7-5, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Meng Yi Chen | 6-4, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Xichen Zhao | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Le Yi Liu | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Yexin Ma | 1-6, 6-4, 6-74 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Zhuoma Ni Ma | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Naiman - tvrda | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Jiangxue Han | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Chengyiyi Yuan | 1-6, 0-3, - Na Dong - odustajanje | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Yajing Cao | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Yingqun Sun | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
01.07.23 Polufinale | vs. Yufei Ren | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Vivian Yang | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Yanni Liu | 7-60, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
24.06.23 Polufinale | vs. Han Shi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Zixuan Zeng | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Xin Tong Wang | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Junhan Zhang | 6-75, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Jiaqi Huang | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Luzhou - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Meiling Wang | 7-65, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 1-6 | detalj meča |