MEČ
02.05.23 | 1. kolo | Salma Drugdova | Elizaveta Shebekina | 6-0, 6-1 | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Salma Drugdova | Elizaveta Shebekina | |
1. servis % | 21/36 (58%) | 31/48 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/21 (86%) | 15/31 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/15 (73%) | 5/17 (29%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/48 (58%) | 7/36 (19%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/84 (68%) | 27/84 (32%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 6 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Elizaveta Shebekina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Salma Drugdova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Elizaveta Shebekina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Salma Drugdova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Elizaveta Shebekina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Salma Drugdova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Elizaveta Shebekina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Salma Drugdova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Elizaveta Shebekina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Salma Drugdova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Elizaveta Shebekina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Salma Drugdova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Elizaveta Shebekina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
19.10.03, 20 Godina
19.10.03, 20 Godina
Salma Drugdova vs. Elizaveta Shebekina - Međusobni mečevi
02.05.23 | 1. kolo | Salma Drugdova | Elizaveta Shebekina | 6-0, 6-1 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Salma Drugdova form & Elizaveta Shebekina form
Salma Drugdova - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Isabelle Lacy | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Audrey Albie | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-2, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Laura Samsonova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
16.01.24 kval. | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 6-3, 6-74, 10-7 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Dana Shakirova | 6-76, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Linda Klimovicova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Jenny Duerst | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Sarah Van Emst | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Maya Drozd | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.10.23 Polufinale | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 0-6, 7-5, 6-0 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 4-6, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Anastasija Arsic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 6-0, 6-1 | detalj meča |
Elizaveta Shebekina - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Haine Ogata | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Dariia Monakhova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Ademi Amankeldi | 6-1, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Anastasiya Krymkova | 6-75, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Aiya Myrzakulova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lya Fernandez | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 3-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Arabella Koller | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Karina Jumazhanova | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Astana - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Polina Leykina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 5-7, 6-4, 2-2, Alyssa Reguer - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 0-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Kristina Paskauskas | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 7-5, 6-73, 6-2 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Giulia Paterno | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Vanessa Hull | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 5-7, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Louise Kwong | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča |