MEČ
02.11.20 | 2. kolo kval. | Sabine Rutlauka | Alica Rusova | 6-0, 4-6, 10-6 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sabine Rutlauka vs. Alica Rusova - Međusobni mečevi
24.11.20 | kval. | Sabine Rutlauka | Alica Rusova | 6-4, 4-6, 10-4 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
02.11.20 | 2. kolo kval. | Sabine Rutlauka | Alica Rusova | 6-0, 4-6, 10-6 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Sabine Rutlauka form & Alica Rusova form
Sabine Rutlauka - Posljednji mečevi
W15 Almada - tvrda | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Laia Conde Monfort | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Lisbon - tvrda | ||||
05.07.21 kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Mariana Borges | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Palma - tvrda | ||||
28.06.21 1. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.06.21 kval. | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
22.06.21 2. kolo kval. | vs. Alicia Barnett | 6-1, 3-0, Alicia Barnett - odustajanje | detalj meča | |
22.06.21 kval. | vs. Victoria Bosio | 6-2, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Ines Oliveira | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Vilnius - dvorana | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W25 Liepaja - zemlja | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 0-6, 7-65, 8-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
30.03.21 kval. | vs. Barbora Palicova | 6-3, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariana Borges | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Emily Welker | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.03.21 1. kolo | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
16.03.21 kval. | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Elsa Wan | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Dementyeva | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.21 Polufinale | vs. Erika Andreeva | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
05.03.21 Četvrtfinale | vs. Ayano Shimizu | 7-5, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
04.03.21 2. kolo | vs. Anna Siskova | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
03.03.21 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.02.21 Finale | vs. Svenja Ochsner | 6-74, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
27.02.21 Polufinale | vs. Erika Andreeva | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
26.02.21 Četvrtfinale | vs. Olga Helmi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.02.21 2. kolo | vs. Joanne Zuger | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.02.21 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
23.02.21 kval. | vs. Amarni Banks | 5-7, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Alica Rusova - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-1, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Charlotte Van Zonneveld | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Africa Burillo Berezak | 4-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Carson Branstine | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 2-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 4-6, 2-10 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Nessa Pratt | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Eloisa Montilla Marin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo | vs. Elizaveta Koklina | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Esther Vyrlan | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 El - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Jimena Gomez | 5-7, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.12.22 1. kolo | vs. Margaux Komano | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
13.12.22 kval. | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ana Grubor | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W60 Saguenay - dvorana | ||||
17.10.22 kval. | vs. Ena Shibahara | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Fredericton - dvorana | ||||
10.10.22 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Eleanor Baglow | 6-71, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Danderyd - zemlja | ||||
12.08.22 Četvrtfinale | vs. Lisa Zaar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
11.08.22 2. kolo | vs. Irina Khromacheva | 6-4, Irina Khromacheva - odustajanje | detalj meča | |
09.08.22 1. kolo | vs. Isabella Svahn | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Frederiksberg - zemlja | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Eleanor Baglow | 7-5, 3-6, 5-7 | detalj meča |