MEČ
16.01.20 | 2. kolo | Sabina Dadaciu | Sara Lanca | 6-3, 5-7, 6-1 | W15 Cancun | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Sabina Dadaciu | Sara Lanca | |
1. servis % | 40/79 (51%) | 41/79 (52%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/40 (70%) | 26/41 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 18/39 (46%) | 14/38 (37%) |
Osvojene break-lopte | 7/11 (64%) | 4/5 (80%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 39/79 (49%) | 33/79 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 85/158 (54%) | 73/158 (46%) |
Dvostruke pogreške | 9 | 11 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Sabina Dadaciu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Sabina Dadaciu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
3-0 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sabina Dadaciu | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Sara Lanca | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sabina Dadaciu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0 | ||
Sabina Dadaciu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Sara Lanca | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sabina Dadaciu | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
3-1 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Sabina Dadaciu | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Sara Lanca | |
0-0 | ||
Sabina Dadaciu | 4-3 | |
0-0, 0-15 | ||
4-4 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40 | ||
Sabina Dadaciu | 4-5 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15 | ||
Sabina Dadaciu | 5-6 | |
0-0 | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15 | ||
Sabina Dadaciu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Sara Lanca | |
0-0 | ||
Sabina Dadaciu | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
3-1 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, A-40[BP] | ||
Sabina Dadaciu | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
6-1 |
USA
06.04.01, 22 Godina
06.04.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sabina Dadaciu vs. Sara Lanca - Međusobni mečevi
16.01.20 | 2. kolo | Sabina Dadaciu | Sara Lanca | 6-3, 5-7, 6-1 | detalj meča | W15 Cancun | tvrda |
Sabina Dadaciu form & Sara Lanca form
Sabina Dadaciu - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Jana Vanik | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Klio Maria Ioannou | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, - Sabina Dadaciu - odustajanje | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
06.08.23 Finale | vs. Luca Udvardy | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Margarita Ignatjeva | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
04.08.23 Polufinale | vs. Olivia Bergler | Olivia Bergler - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
03.08.23 1. kolo | vs. Anna Ozerova | 7-60, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Liisa Vehvilainen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Melania Delai | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Tasha Cacciato | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Stefana Lazar | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Palcatova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Lucie Urbanova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.06.23 kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 6-4, 3-6, 0-2, - Sabina Dadaciu - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Gozde Turhan | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Ruien Zhang | 0-6, 7-66, 10-3 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 2-6, 7-60, 11-9 | detalj meča |
Sara Lanca - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 6-2, 2-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
20.03.24 kval. | vs. Lina Soussi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - odustajanje | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
24.10.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
16.10.23 kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.09.23 Polufinale | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - odustajanje | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | detalj meča |