MEČ
06.11.19 | 1. kolo | Sabastiani Leon | Zoi Meers | 6-1, 6-3 | W15 Guatemala | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Sabastiani Leon | Zoi Meers | |
1. servis % | 33/51 (65%) | 21/44 (48%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/33 (67%) | 10/21 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/18 (50%) | 5/23 (22%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 2/6 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/44 (66%) | 20/51 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/95 (63%) | 35/95 (37%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 12 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Zoi Meers | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sabastiani Leon | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
1-1 | Zoi Meers | |
0-0 | ||
Sabastiani Leon | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
3-1 | Zoi Meers | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sabastiani Leon | 5-1 | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Sabastiani Leon | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Zoi Meers | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sabastiani Leon | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Zoi Meers | |
0-0 | ||
Sabastiani Leon | 2-2 | |
3-2 | Zoi Meers | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sabastiani Leon | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Zoi Meers | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Sabastiani Leon | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
6-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belgium
19.11.01, 22 Godina
19.11.01, 22 Godina
Sabastiani Leon vs. Zoi Meers - Međusobni mečevi
06.11.19 | 1. kolo | Sabastiani Leon | Zoi Meers | 6-1, 6-3 | detalj meča | W15 Guatemala | tvrda |
Sabastiani Leon form & Zoi Meers form
Sabastiani Leon - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Lilian Poling | 5-7, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
W15 Campinas - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-4, 5-7, - Sabastiani Leon - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
27.11.23 kval. | vs. Melisa Ercan | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Jessy Rompies | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Savanna Ly | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Saguenay - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Scarlett Nicholson | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W60 Rancho - tvrda | ||||
10.10.23 kval. | vs. Kimmi Hance | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Redding - tvrda | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Monika Ekstrand | - | detalj meča | |
W60 Templeton - tvrda | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Berkeley - tvrda | ||||
19.09.23 kval. | vs. Marine Partaud | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana Grubor | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Lima - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Sylvie Zund | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Rebecca Fiedler | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Arequipa - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Iamachkine | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Granby - tvrda | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 7-63, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Lakewood - tvrda | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 4-6, 0-1, - Sabastiani Leon - odustajanje | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Marika Jones | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 2-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
W60 Sumter - tvrda | ||||
13.06.23 kval. | vs. Mary Stoiana | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Epiphany Turner | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Recife - zemlja | ||||
28.05.23 Finale | vs. Jazmin Ortenzi | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
27.05.23 Polufinale | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 7-67, 6-1 | detalj meča |
Zoi Meers - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Nikita Liebkind | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - tvrda | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Izabela Gabriela Novac | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Lina Boylan | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
02.03.20 kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Dana Shakirova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Guatemala - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Austin - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Madison Appel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
16.09.19 kval. | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Olympe Lancelot | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
08.09.19 kval. | vs. Kimberly Mpukusa | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Salma Djoubri | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Iva Zelic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 7-66, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
05.11.18 kval. | vs. Joanne Zuger | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Marina Timofeeva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Alexandra Viktorovitch | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Maria Victoria Negoita | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Badenweiler - zemlja | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Darya Lebesheva | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Haren - zemlja | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Sara Guglielminotti | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Dijon - tvrda | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Namie Francois | 6-0, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
07.07.18 2. kolo kval. | vs. Mariana Ossa | 4-6, 4-6 | detalj meča |