MEČ
26.05.21 | 1. kolo | Rosa Vicens Mas | Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-4 | W15 Santa | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Rosa Vicens Mas | Claudia Hoste Ferrer | |
1. servis % | 53/60 (88%) | 36/62 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 40/53 (75%) | 22/36 (61%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 3/7 (43%) | 11/26 (42%) |
Osvojene break-lopte | 3/12 (25%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/62 (47%) | 17/60 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 72/122 (59%) | 50/122 (41%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 0 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rosa Vicens Mas | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Rosa Vicens Mas | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rosa Vicens Mas | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Rosa Vicens Mas | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Rosa Vicens Mas | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Rosa Vicens Mas | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Rosa Vicens Mas | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rosa Vicens Mas | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Claudia Hoste Ferrer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Rosa Vicens Mas vs. Claudia Hoste Ferrer - Međusobni mečevi
24.03.22 | 2. kolo | Claudia Hoste Ferrer | Rosa Vicens Mas | 7-5, 6-1 | detalj meča | W15 Palmanova | zemlja |
26.05.21 | 1. kolo | Rosa Vicens Mas | Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-4 | detalj meča | W15 Santa | tvrda |
Rosa Vicens Mas form & Claudia Hoste Ferrer form
Rosa Vicens Mas - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Salma Drugdova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 2-4, - Rosa Vicens Mas - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
19.07.23 2. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Contrexeville - zemlja | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 2-1, Dalila Jakupovic - odustajanje | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
London - trava | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Mirra Andreeva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25+H Tauste - tvrda | ||||
24.06.23 Finale | vs. Lizette Cabrera | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
23.06.23 Polufinale | vs. Xinyu Gao | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-5, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
12.06.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Bodrum - zemlja | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Bastad - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Martha Matoula | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Tiana Tian Deng | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Saint-Malo - zemlja | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Claudia Hoste Ferrer - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - odustajanje | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.10.23 Finale | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | detalj meča |