INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Romy Koelzer vs. Marion Viertler - Međusobni mečevi
12.11.20 | 1. kolo | Romy Koelzer | Marion Viertler | 6-2, 6-2 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Romy Koelzer form & Marion Viertler form
Romy Koelzer - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.11.20 Četvrtfinale | vs. Ani Amiraghyan | - | detalj meča | |
19.11.20 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.11.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.20 Finale | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
14.11.20 Polufinale | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.11.20 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.11.20 Četvrtfinale | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
12.11.20 1. kolo | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.20 Finale | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
07.11.20 Polufinale | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
06.11.20 Četvrtfinale | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
05.11.20 2. kolo | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
03.11.20 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.20 Četvrtfinale | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
31.10.20 Polufinale | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.20 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
27.10.20 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Porto - tvrda | ||||
21.09.20 kval. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | detalj meča |
Marion Viertler - Posljednji mečevi
W25 Ortisei - dvorana | ||||
20.11.23 kval. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Selle | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Vladislava Andreevskaya | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Safta | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Maria Sysoeva | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Diana De Simone | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-3, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Lilli Tagger | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
21.11.22 kval. | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Martina Zara | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
29.08.22 kval. | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Martina Peretti | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Pescara - zemlja | ||||
03.08.22 2. kolo | vs. Anastasia Grymalska | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
02.08.22 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
01.08.22 kval. | vs. Antonia Aragosa | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Caterina Odorizzi | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
28.01.21 2. kolo | vs. Anita Wagner | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
27.01.21 1. kolo | vs. Elena Grekul | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
21.01.21 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-1, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
20.01.21 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Chanel Simmonds | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
14.12.20 kval. | vs. Federica Di Sarra | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
13.12.20 1. kolo kval. | vs. Sveva Bernardi | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 5-7 | detalj meča |