MEČ
09.05.16 | 2. kolo kval. | Renata Voracova | Vasilisa Aponasenko | 6-2, 6-0 | Saint Gaudens | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Renata Voracova vs. Vasilisa Aponasenko - Međusobni mečevi
09.05.16 | 2. kolo kval. | Renata Voracova | Vasilisa Aponasenko | 6-2, 6-0 | detalj meča | Saint Gaudens | zemlja |
Renata Voracova form & Vasilisa Aponasenko form
Renata Voracova - Posljednji mečevi
Prague - tvrda | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Trnava - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W100+H Dubai - tvrda | ||||
22.11.21 kval. | vs. Naiktha Bains | 7-5, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-6, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
Hobart - tvrda | ||||
11.01.20 1. kolo kval. | vs. Christina Mchale | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Luxembourg - dvorana | ||||
14.10.19 kval. | vs. Antonia Lottner | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Varvara Lepchenko | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
12.10.19 1. kolo kval. | vs. Luisa Stefani | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
16.08.19 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Karlsruhe - zemlja | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 7-64, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.07.19 kval. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Lausanne - zemlja | ||||
13.07.19 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Trnava - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-73, 12-14 | detalj meča | |
W80 Cagnes - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25+H Irapuato - tvrda | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
05.02.19 kval. | vs. Vivien Juhaszova | 6-4, 5-7, 2-10 | detalj meča | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Lee | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
09.12.18 2. kolo kval. | vs. Isabella Shinikova | 0-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Oksana Kalashnikova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.11.18 1. kolo | vs. Alexandra Dulgheru | 6-74, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.11.18 kval. | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-72, 6-4 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Panova | 7-5, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Nantes - dvorana | ||||
28.10.18 kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Montreal - tvrda | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Alison Riske | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Southsea - trava | ||||
27.06.18 Četvrtfinale | vs. Pauline Parmentier | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
26.06.18 1. kolo | vs. Johanna Larsson | 7-62, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
19.09.16 kval. | vs. Luksika Kumkhum | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča |
Vasilisa Aponasenko - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.12.19 1. kolo | vs. Federica Prati | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.12.19 kval. | vs. Nika Novikova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.12.19 kval. | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Alessia Truden | 6-1, 1-0, Alessia Truden - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Shiho Akita | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ipek Oz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Vladislava Petrovskaia | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Santarem - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
17.09.19 1. kolo | vs. Carmen Garcia Lavado | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Ani Amiraghyan | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W25 Moscow - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Daria Soldatova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 0-6, 6-4, 6-72 | detalj meča | |
W15 Montemor - tvrda | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
29.05.19 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cantanhede - tepih | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
21.05.19 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Hanna Sokal | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
01.05.19 1. kolo | vs. Anastasia Kuprina | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Irina Cantos Siemers | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.04.19 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
20.12.18 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 1-6, 6-75 | detalj meča |