Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
15.05.04, 19 Godina
15.05.04, 19 Godina
Rebeka Stolmar vs. Elena Grekul - Međusobni mečevi
16.11.21 | kval. | Rebeka Stolmar | Elena Grekul | 6-2, 6-0 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Rebeka Stolmar form & Elena Grekul form
Rebeka Stolmar - Posljednji mečevi
Budapest - zemlja | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Astra Sharma | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Orlando - tvrda | ||||
06.02.23 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 1-6, - Rebeka Stolmar - odustajanje | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Jerusalem - tvrda | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-72, 2-2, - Rebeka Stolmar - odustajanje | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
08.10.22 Polufinale | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 1-2, - Rebeka Stolmar - odustajanje | detalj meča | |
07.10.22 Četvrtfinale | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
06.10.22 2. kolo | vs. Anna Brogan | 1-6, 7-66, 6-4 | detalj meča | |
05.10.22 1. kolo | vs. Carole Monnet | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
03.10.22 kval. | vs. Oceane Babel | 7-65, 6-0 | detalj meča | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Zdena Safarova | 0-6, 6-0, 3-10 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
23.08.22 kval. | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Amanda Carreras | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W25 Mogyorod - zemlja | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Anna Siskova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 El - tvrda | ||||
25.07.22 1. kolo | vs. Olga Helmi | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W25+H Figueira - tvrda | ||||
18.07.22 kval. | vs. Pei-Chi Lee | 6-2, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Adriana Pellizzari | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
10.07.22 kval. | vs. Kateryna Baindl | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
09.07.22 1. kolo kval. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
28.06.22 kval. | vs. Tamara Curovic | 6-2, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Raanana - tvrda | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 0-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
14.06.22 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
W25 Tbilisi - tvrda | ||||
08.06.22 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.06.22 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-0, 7-60 | detalj meča | |
W25 Tbilisi - tvrda | ||||
01.06.22 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 4-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
31.05.22 1. kolo | vs. Aliona Falei | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Elena Grekul - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Georgina Hays | 6-4, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 kval. | vs. Tatyana Nikolenko | 5-7, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Adelina Lachinova | 3-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Ece Boylu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 2-6, 7-610, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Karolina Mrazikova | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Elene Buchukuri | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.11.23 kval. | vs. Ada Piestrzynska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.10.23 kval. | vs. Chrystal Lopez | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marika Jones | 3-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Vaishnavi Adkar | 3-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Patricia Grigoras | 7-65, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Eunji Oh | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.09.23 kval. | vs. Aaddi Gupta | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Vanshita Pathania | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Martyna Mackiewicz | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Margaux Komano | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Laura Heutschi | 6-4, 6-0 | detalj meča |