MEČ
26.10.20 | kval. | Rebeca Pereira | Lola Mireille Glantz | 6-0, 6-1 | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
26.08.00, 23 Godina
26.08.00, 23 Godina
Rebeca Pereira vs. Lola Mireille Glantz - Međusobni mečevi
26.10.20 | kval. | Rebeca Pereira | Lola Mireille Glantz | 6-0, 6-1 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Rebeca Pereira form & Lola Mireille Glantz form
Rebeca Pereira - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Campinas - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Helena Bueno | 6-4, 6-74, 7-10 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
11.03.24 kval. | vs. Sara Daavettila | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Yelena Isabel Sanchez Contreras | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Annika Penickova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Summer Curtis | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Mattioli | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Weronika Baszak | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W60 Vacaria - zemlja | ||||
11.12.23 kval. | vs. Camilla Bossi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Raveena Kingsley | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-72, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Mendoza - zemlja | ||||
03.10.23 kval. | vs. Carla Markus | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Eliana Nair Zanuttini | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Lujan - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lara Diaz Zayas | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Brasilia - tvrda | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Jasmin Jebawy | 7-5, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W60 Feira - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Eden Silva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Alessandra Crump | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W40 Porto - tvrda | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Kolie Allen | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Corroios - tvrda | ||||
10.07.23 kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 6-4, 1-6, 10-12 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Elaine Genovese | 6-2, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
W60 Caserta - zemlja | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Curitiba - zemlja | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Guayaquil - zemlja | ||||
26.04.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Lola Mireille Glantz - Posljednji mečevi
W15 Les - tvrda | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 7-5, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Claudia Sanchez Quesada | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Jerusalem - tvrda | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Stefani Sandoiu Shtein | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Camilia Samel Druz | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Ramat - tvrda | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Alisa Zolotukhina | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.12.20 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.12.20 kval. | vs. Helena Narmont | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Daniela Jelinkova | 6-3, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.11.20 kval. | vs. Alina Michalitsch | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.10.20 kval. | vs. Rebeca Pereira | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Fatma Mornagui | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Funchal - tvrda | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
18.02.20 kval. | vs. Sabina Dadaciu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Demi Tran | 6-3, 3-1, Demi Tran - odustajanje | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 6-4, 5-7, 1-10 | detalj meča | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Elva Andrea Brindis Sanchez | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Katya Ramirez | 6-0, 5-7, 9-11 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Fanni Gecsek | 6-4, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Ilayda Baykan | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-1, 3-0, Angelina Graovac - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Margarita Ten | - Lola Mireille Glantz - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Patricija Spaka | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Anne Knuettel | 2-6, 0-6 | detalj meča |