MEČ
16.01.22 | 1. kolo kval. | Rebeca Maria Tudose | Nanari Katsumi | 6-3, 6-4 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Romania
08.10.02, 21 Godina
08.10.02, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Rebeca Maria Tudose vs. Nanari Katsumi - Međusobni mečevi
16.01.22 | 1. kolo kval. | Rebeca Maria Tudose | Nanari Katsumi | 6-3, 6-4 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Rebeca Maria Tudose form & Nanari Katsumi form
Rebeca Maria Tudose - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Bulat | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Huijsegoms | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Zaviskova | 6-1, Barbora Zaviskova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Andreea Stefania Dinca | 6-73, 7-63, 10-4 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
20.06.23 kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Anamaria Federica Oana | 4-3, Anamaria Federica Oana - odustajanje | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Elisa Patta | 6-3, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 3-6, 6-1, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Valeria Porras Buezo | 4-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Anna Perelman | 0-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Danailova | 0-6, 7-63, 3-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Sude Ince | 4-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 3-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Helene Kereselidze | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Gebriela Mihaylova | 4-6, 6-78 | detalj meča | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Nanari Katsumi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Ozlem Uslu | 0-6, 2-6 | detalj meča |
Nanari Katsumi - Posljednji mečevi
W100 Tokyo - tvrda | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Naho Sato | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Osaka - tvrda | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 4-6, 7-64, 7-10 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Azuna Ichioka | 7-5, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ari Matsumoto | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
27.02.24 kval. | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Mahaylia Kaori White | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Petra Hule | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Alana Subasic | 7-5, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Rebecca Leahy | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
05.02.24 kval. | vs. Ivana Popovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Catherine Krueger | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
29.01.24 kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Catherine Krueger | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Bela Tamhankar | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.12.23 kval. | vs. Anna Sedysheva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Papamoa - tvrda | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Jade Otway | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
18.12.23 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Wellington - tvrda | ||||
13.12.23 Četvrtfinale | vs. Hikaru Sato | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
11.12.23 1. kolo | vs. Aishi Das | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Akiko Omae | 5-7, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
03.10.23 kval. | vs. Ari Matsumoto | 1-6, 7-65, 8-10 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Yu-Chieh Hsieh | 1-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Kurumi Tamura | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Suzuna Oigawa | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Kazuki Oya | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.09.23 kval. | vs. Rhea Makesar | 3-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Tara Gilich | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Alicia Smith | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča |