Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
China
21.04.98, 26 Godina
21.04.98, 26 Godina
Ran Meng vs. Wei Zheng - Međusobni mečevi
06.11.17 | 1. kolo kval. | Ran Meng | Wei Zheng | 6-0, 6-0 | detalj meča | Shenzhen | tvrda |
11.09.17 | 2. kolo kval. | Ran Meng | Wei Zheng | 6-2, 6-1 | detalj meča | Guiyang | tvrda |
Ran Meng form & Wei Zheng form
Ran Meng - Posljednji mečevi
Shenzhen - tvrda | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Wushuang Zheng | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Liuzhou - tvrda | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Yue Yuan | Yue Yuan - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Jiaxi Lu | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.10.17 kval. | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Suzhou - tvrda | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Urszula Radwanska | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Zhou Mingjun | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
04.10.17 2. kolo | vs. Chin-Wei Chan | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.17 1. kolo | vs. Yue Yuan | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 6-2, 6-74 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Jia Qi Ren | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Guiyang - tvrda | ||||
13.09.17 2. kolo | vs. Kai-Lin Zhang | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.09.17 1. kolo | vs. Yuqi Sheng | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
11.09.17 kval. | vs. Ziyi Yang | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Dalian - tvrda | ||||
03.09.17 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Tianjin - tvrda | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Ran Tian | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
17.07.17 kval. | vs. Jiahui Chen | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Yue Yu (2000) | 7-5, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
Naiman - tvrda | ||||
12.07.17 2. kolo | vs. Jing-Jing Lu | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
09.07.17 1. kolo | vs. Jiatian Qi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.07.17 kval. | vs. Yue Yuan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Xinyuan Wang | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Wuhan - tvrda | ||||
30.05.17 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Zhangwenli Yan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
29.05.17 kval. | vs. Namu Zeren | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Luan - tvrda | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Qianhui Tang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Qujing - tvrda | ||||
15.05.17 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 1-2, - Ran Meng - odustajanje | detalj meča | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Ziyi Yang | 2-6, 6-1, 6-1 | detalj meča |
Wei Zheng - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Nao Phang Ziyi | 7-61, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Elena Michel | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Matylda Burylo | 7-65, 7-63 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Petkovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Paola Lopez | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.03.24 kval. | vs. Alessia Popescu | 0-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Mirabelle Tahiri | 4-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Annemarie Lazar | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
27.02.24 kval. | vs. Yifan Sun | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Sarah Pang | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.11.23 kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Kesmat El Tawil | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Chanel Janssen | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Anne Marthe Keuya | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Carolann Delaunay | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Xi Luo | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Shenzhen - tvrda | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Shuoran Wang | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Liang Sun | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Yiran Chen | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Niehua Tian | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Hao Liang | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Jiumeng Liu | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Luzhou - tvrda | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jiayou Li | 0-6, 1-6 | detalj meča |