MEČ
11.08.21 | 1. kolo | Ramu Ueda | Ganna Poznikhirenko | 5-7, 7-63, 6-1 | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ramu Ueda | Ganna Poznikhirenko | |
1. servis % | 70/105 (67%) | 59/100 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 37/70 (53%) | 35/59 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 19/35 (54%) | 13/41 (32%) |
Osvojene break-lopte | 8/13 (62%) | 7/12 (58%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 52/100 (52%) | 49/105 (47%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 108/205 (53%) | 97/205 (47%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 11 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Ramu Ueda | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ramu Ueda | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ramu Ueda | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ramu Ueda | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ramu Ueda | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ramu Ueda | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Ramu Ueda | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ramu Ueda | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ramu Ueda | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ramu Ueda | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Ramu Ueda | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ramu Ueda | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ramu Ueda | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
3 | ||
Ramu Ueda | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Ramu Ueda | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ramu Ueda | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ramu Ueda | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Ganna Poznikhirenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ramu Ueda vs. Ganna Poznikhirenko - Međusobni mečevi
11.08.21 | 1. kolo | Ramu Ueda | Ganna Poznikhirenko | 5-7, 7-63, 6-1 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
11.02.21 | 2. kolo | Ganna Poznikhirenko | Ramu Ueda | 5-7, 7-65, 6-2 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Ramu Ueda form & Ganna Poznikhirenko form
Ramu Ueda - Posljednji mečevi
W15 Hinode - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Kurumi Tamura | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Zara Larke | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Gabrielle Villegas | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Rebecca Leahy | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kawaguchi - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yuika Ikawa | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W25 Tokyo - tvrda | ||||
29.05.23 kval. | vs. Anri Nagata | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Karuizawa - trava | ||||
25.05.23 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Kurume - trava | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.05.23 kval. | vs. Haruna Takeuchi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Fukuoka - tepih | ||||
08.05.23 kval. | vs. Sara Saito | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Mao Mushika | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W80 Gifu - tvrda | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Fukui - tvrda | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Osaka - tvrda | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
W25 Osaka - tvrda | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, Ayumi Koshiishi - odustajanje | detalj meča | |
10.04.23 kval. | vs. Hinata Chiba | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Kashiwa - tvrda | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sara Saito | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Kofu - tvrda | ||||
28.03.23 kval. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.03.23 2. kolo kval. | vs. Miyu Nakashima | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Risako Togashi | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W60 Kyoto - dvorana | ||||
22.12.22 2. kolo | vs. Carol Zhao | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
21.12.22 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-0, 6-1 | detalj meča |
Ganna Poznikhirenko - Posljednji mečevi
W60 Templeton - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 3-2, - Ganna Poznikhirenko - odustajanje | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Maria Kozyreva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Berkeley - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Victoria Hu | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Elysia Bolton | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Katja Wiersholm | 6-3, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
Cleveland - tvrda | ||||
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Landisville - tvrda | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Madison Brengle | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
08.08.23 kval. | vs. Ava Markham | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Crawford | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Dallas - dvorana | ||||
25.07.23 kval. | vs. Madison Sieg | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Ava Markham | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Evansville - tvrda | ||||
18.07.23 kval. | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Wichita - tvrda | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-65, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-75, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Colorado - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Rachel Gailis | 3-6, 7-62, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bethany - zemlja | ||||
20.05.23 Polufinale | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Mia Horvit | 6-75, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.05.23 2. kolo | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Capucine Jauffret | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Orlando - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Cadence Brace | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Ahmani Guichard | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Mia Yamakita | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Zephyrhills - zemlja | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
19.04.23 1. kolo | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 4-6, 7-62 | detalj meča | |
18.04.23 kval. | vs. Victoria Osuigwe | 6-1, 6-76, 10-4 | detalj meča | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Katerina Shabashkevich | 6-2, 6-2 | detalj meča |