MEČ
05.09.18 | 1. kolo | Ramona Mataruga | Diana Bakuta | 6-2, 6-4 | Szekesfehervar | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ramona Mataruga | Diana Bakuta | |
1. servis % | 28/43 (65%) | 33/61 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/28 (82%) | 21/33 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/15 (87%) | 12/28 (43%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/61 (46%) | 7/43 (16%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/104 (62%) | 40/104 (38%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
2 | ||
0-0 | Diana Bakuta | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ramona Mataruga | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Diana Bakuta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ramona Mataruga | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Diana Bakuta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ramona Mataruga | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Diana Bakuta | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
4-3 | Diana Bakuta | |
5-3 | Diana Bakuta | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
5-4 | Diana Bakuta | |
6-4 |
Australia
27.01.96, 28 Godina
27.01.96, 28 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
11.08.99, 24 Godina
11.08.99, 24 Godina
Ramona Mataruga vs. Diana Bakuta - Međusobni mečevi
05.09.18 | 1. kolo | Ramona Mataruga | Diana Bakuta | 6-2, 6-4 | detalj meča | Szekesfehervar | zemlja |
Ramona Mataruga form & Diana Bakuta form
Ramona Mataruga - Posljednji mečevi
W25 Mildura - trava | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Sohyun Park | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
15.11.19 1. kolo | vs. Steffi Carruthers | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Bendigo - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Monique Barry | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
21.10.19 kval. | vs. Haruna Arakawa | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Shatoo Mohamad | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Fernanda Contreras Gomez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Shatoo Mohamad | Shatoo Mohamad - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Misa Malkin | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
17.08.19 Polufinale | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.08.19 Četvrtfinale | vs. Melisa Morales | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.08.19 2. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 7-65, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Lina Glushko | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.07.19 1. kolo | vs. Gala Arangio | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Asuka Kawai | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
29.06.19 Polufinale | vs. Thaisa Grana Pedretti | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
28.06.19 Četvrtfinale | vs. Alyssa Tobita | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.06.19 2. kolo | vs. Darya Lebesheva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.06.19 1. kolo | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
05.11.18 kval. | vs. Agata Bachanek | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Maria Vasileiadi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Kimmy A. Guerin | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Carlotta Moccia | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.18 1. kolo | vs. Diana Bakuta | 6-2, 6-4 | detalj meča |
Diana Bakuta - Posljednji mečevi
Chornomorsk - zemlja | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Anna Parkhomenko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Ramona Mataruga | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Giulia Crescenzi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Focsani - zemlja | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Vasiliki Karvouni | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Gyulnara Nazarova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 7-63, 0-6, 7-5 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Diana Borodina | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Kiev - zemlja | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Balaba | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Ielizaveta Diachenko | 6-74, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
Ivano Frankivsk - zemlja | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Tatiana Perebiynis | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
23.11.16 1. kolo | vs. Emily Webley-Smith | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
14.11.16 kval. | vs. Sophie Gerits | 1-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Gunjee Sukhbat | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Kharkiv - zemlja | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Kateryna Baranivska | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Ianchuk | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
28.03.16 kval. | vs. Daria Orichkevitch | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Karolina Snita | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Dilara Yurtkuran | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
19.05.14 1. kolo | vs. Janina Toljan | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
12.05.14 1. kolo | vs. Ksenia Palkina | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
05.05.14 kval. | vs. Assel Jumamukhambetova | 1-6, 2-6 | detalj meča |