MEČ
06.12.20 | 1. kolo kval. | Ralitsa Alexandrova | Stefana Lazar | 6-0, 3-6, 11-9 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Bulgaria
17.11.02, 21 Godina
17.11.02, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
11.02.02, 22 Godina
11.02.02, 22 Godina
Ralitsa Alexandrova vs. Stefana Lazar - Međusobni mečevi
06.12.20 | 1. kolo kval. | Ralitsa Alexandrova | Stefana Lazar | 6-0, 3-6, 11-9 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Ralitsa Alexandrova form & Stefana Lazar form
Ralitsa Alexandrova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.21 2. kolo kval. | vs. Aoi Ito | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Mahya Khodaverdi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.11.21 kval. | vs. Mavie Osterreicher | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
16.11.21 kval. | vs. Nanari Katsumi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Amelia Tarasova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Dila Beril Guclu | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
14.10.21 1. kolo | vs. Melis Sezer | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
11.10.21 kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Elif Albayrak | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Feyza Ebrar Aydin | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.03.21 kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 7-5, 13-11 | detalj meča | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 4-6, 6-2, 12-14 | detalj meča | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Angelika Shapovalova | 6-2, 1-6, 11-9 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.12.20 kval. | vs. Mariia Bergen | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Alara Ayaz | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
20.12.20 1. kolo kval. | vs. Duru Soke | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.12.20 2. kolo | vs. Diane Parry | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.12.20 1. kolo | vs. Saki Imamura | 7-63, 6-3 | detalj meča |
Stefana Lazar - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Chrystal Lopez | 6-4, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Defne Aslanbas | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Nina Alibalic | 6-2, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Chrystal Lopez | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.12.23 kval. | vs. Irmak Budak | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Inka Wawrzkiewicz | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Jana Stojanova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.23 kval. | vs. Katherine Barnes | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.23 kval. | vs. Ekaterina Ivanova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Erika Bosaia | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.11.23 kval. | vs. Luisa Hrda | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Erika Bosaia | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Katalina Petrova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 2-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Theodora Stancescu | 4-6, 6-72 | detalj meča |