MEČ
21.08.20 | 1. kolo | Quirine Lemoine | Ekaterine Gorgodze | 7-5, 6-3 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Quirine Lemoine | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
0-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
Quirine Lemoine | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40, 40-A | ||
Quirine Lemoine | 1-3 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30 | ||
Quirine Lemoine | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
3-4 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Quirine Lemoine | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40 | ||
Quirine Lemoine | 5-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
6-5 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Quirine Lemoine | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
1-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0 | ||
Quirine Lemoine | 2-0 | |
2-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40 | ||
Quirine Lemoine | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-30, 40-30, 40-A[BP] | ||
2-3 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Quirine Lemoine | 3-3 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
4-3 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Quirine Lemoine | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Quirine Lemoine vs. Ekaterine Gorgodze - Međusobni mečevi
21.08.20 | 1. kolo | Quirine Lemoine | Ekaterine Gorgodze | 7-5, 6-3 | detalj meča | All Lower | zemlja |
04.04.11 | Polufinale | Quirine Lemoine | Ekaterine Gorgodze | 1-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | Antalya | tvrda |
Quirine Lemoine form & Ekaterine Gorgodze form
Quirine Lemoine - Posljednji mečevi
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
09.07.22 Polufinale | vs. Simona Waltert | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.07.22 Četvrtfinale | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
07.07.22 2. kolo | vs. Erica Oosterhout | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
05.07.22 1. kolo | vs. Kurumi Nara | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Den - zemlja | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Magali Kempen | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W60 Croissy - dvorana | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Porto - dvorana | ||||
16.02.22 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Porto - dvorana | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
28.01.22 Četvrtfinale | vs. Ipek Oz | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.01.22 2. kolo | vs. Yuki Naito | 4-3, Yuki Naito - odustajanje | detalj meča | |
26.01.22 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
21.01.22 Četvrtfinale | vs. Nikola Bartunkova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
20.01.22 2. kolo | vs. Marie Benoit | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.01.22 1. kolo | vs. Ipek Oz | 3-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W25 Petange - dvorana | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 1-3, - Quirine Lemoine - odustajanje | detalj meča | |
W25 Haabneeme - dvorana | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-1, 4-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Netanya - tvrda | ||||
22.10.21 Četvrtfinale | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-77 | detalj meča | |
21.10.21 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
20.10.21 1. kolo | vs. Mika Buchnik | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
11.07.21 Finale | vs. Yana Morderger | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.07.21 Polufinale | vs. Alexandra Cadantu | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
09.07.21 Četvrtfinale | vs. Suzan Lamens | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
08.07.21 2. kolo | vs. Xiyu Wang | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
07.07.21 1. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 5-7, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 The - zemlja | ||||
04.07.21 Finale | vs. Panna Udvardy | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
03.07.21 Polufinale | vs. Arianne Hartono | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.07.21 Četvrtfinale | vs. Eva Vedder | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.07.21 1. kolo | vs. Jessica Pieri | Jessica Pieri - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča |
Ekaterine Gorgodze - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.11.23 kval. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - odustajanje | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - odustajanje | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detalj meča |