MEČ
10.05.21 | 1. kolo kval. | Qinwen Zheng | Ekaterina Makarova (1996) | 6-0, 6-0 | W60 Saint | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Qinwen Zheng | Ekaterina Makarova (1996) | |
1. servis % | 16/39 (41%) | 23/44 (52%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 14/16 (88%) | 9/23 (39%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/23 (57%) | 5/21 (24%) |
Osvojene break-lopte | 6/13 (46%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/44 (68%) | 12/39 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/83 (69%) | 26/83 (31%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 8 |
Asovi | 4 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ekaterina Makarova (1996) | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Qinwen Zheng | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Ekaterina Makarova (1996) | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Qinwen Zheng | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Ekaterina Makarova (1996) | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Qinwen Zheng | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Ekaterina Makarova (1996) | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Qinwen Zheng | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ekaterina Makarova (1996) | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Qinwen Zheng | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Ekaterina Makarova (1996) | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Qinwen Zheng | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Qinwen Zheng vs. Ekaterina Makarova (1996) - Međusobni mečevi
10.05.21 | 1. kolo kval. | Qinwen Zheng | Ekaterina Makarova (1996) | 6-0, 6-0 | detalj meča | W60 Saint | zemlja |
Qinwen Zheng form & Ekaterina Makarova (1996) form
Qinwen Zheng - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
23.03.24 3. kolo | vs. Victoria Azarenka | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Katerina Siniakova | 4-6, 6-3, 1-0, Katerina Siniakova - odustajanje | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Yue Yuan | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Iga Swiatek | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.02.24 3. kolo | vs. Anastasia Potapova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 2. kolo | vs. Nao Hibino | 5-7, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
14.02.24 3. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
13.02.24 2. kolo | vs. Magda Linette | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
27.01.24 Finale | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.24 Polufinale | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.01.24 Četvrtfinale | vs. Anna Kalinskaya | 6-74, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
22.01.24 4. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
20.01.24 3. kolo | vs. Yafan Wang | 6-4, 2-6, 7-68 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Katie Boulter | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Australia - tvrda | ||||
03.01.24 Četvrtfinale | vs. Iga Swiatek | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
31.12.23 | vs. Olga Danilovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
30.12.23 | vs. Marketa Vondrousova | 6-1, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Zhuhai - dvorana | ||||
29.10.23 Finale | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-711, 6-74 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Lin Zhu | 7-5, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
27.10.23 | vs. Jelena Ostapenko | 6-4, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
25.10.23 | vs. Donna Vekic | 6-4, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
15.10.23 Finale | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.10.23 Polufinale | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Anhelina Kalinina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Maria Sakkari | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Elena Rybakina | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
06.09.23 Četvrtfinale | vs. Aryna Sabalenka | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
04.09.23 4. kolo | vs. Ons Jabeur | 6-2, 6-4 | detalj meča |
Ekaterina Makarova (1996) - Posljednji mečevi
W15 Campinas - zemlja | ||||
24.03.24 Polufinale | vs. Julieta Estable | 7-5, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
24.03.24 Finale | vs. Oana Gavrila | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Victoria Bosio | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 4-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
14.03.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Victoria Flores | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 1-6, 0-3, - Ekaterina Makarova (1996) - odustajanje | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
28.01.24 kval. | vs. Taylah Preston | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Lidia Podgorichani | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
31.12.23 Finale | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.12.23 Polufinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-65, 6-1 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-2, 0-1, Weronika Baszak - odustajanje | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
24.12.23 Finale | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
23.12.23 Polufinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Dayana Yastremska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
12.11.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.11.23 Polufinale | vs. Lina Gjorcheska | 7-68, 6-3 | detalj meča |