INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Qinwen Zheng vs. Denisa Hindova - Međusobni mečevi
14.09.20 | 2. kolo kval. | Qinwen Zheng | Denisa Hindova | 6-4, 6-1 | detalj meča | W25 Frydek | zemlja |
Qinwen Zheng form & Denisa Hindova form
Qinwen Zheng - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
23.03.24 3. kolo | vs. Victoria Azarenka | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Katerina Siniakova | 4-6, 6-3, 1-0, Katerina Siniakova - odustajanje | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Yue Yuan | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Iga Swiatek | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.02.24 3. kolo | vs. Anastasia Potapova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 2. kolo | vs. Nao Hibino | 5-7, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
14.02.24 3. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
13.02.24 2. kolo | vs. Magda Linette | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
27.01.24 Finale | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.24 Polufinale | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.01.24 Četvrtfinale | vs. Anna Kalinskaya | 6-74, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
22.01.24 4. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
20.01.24 3. kolo | vs. Yafan Wang | 6-4, 2-6, 7-68 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Katie Boulter | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Australia - tvrda | ||||
03.01.24 Četvrtfinale | vs. Iga Swiatek | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
31.12.23 | vs. Olga Danilovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
30.12.23 | vs. Marketa Vondrousova | 6-1, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Zhuhai - dvorana | ||||
29.10.23 Finale | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-711, 6-74 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Lin Zhu | 7-5, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
27.10.23 | vs. Jelena Ostapenko | 6-4, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
25.10.23 | vs. Donna Vekic | 6-4, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
15.10.23 Finale | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.10.23 Polufinale | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Anhelina Kalinina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Maria Sakkari | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Elena Rybakina | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
06.09.23 Četvrtfinale | vs. Aryna Sabalenka | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
04.09.23 4. kolo | vs. Ons Jabeur | 6-2, 6-4 | detalj meča |
Denisa Hindova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Josy Daems | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Diana Demidova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Tian Jialin | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Charlotte Ruud | 5-7, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-4, - Denisa Hindova - odustajanje | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Nicole Gadient | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Michalkova | 6-1, 6-1 | detalj meča |