MEČ
28.11.21 | 1. kolo kval. | Prathyusha Rachapudi | Shilpi Swarupa Das | 6-0, 6-1 | W15 Bengaluru | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Prathyusha Rachapudi | Shilpi Swarupa Das | |
1. servis % | 21/41 (51%) | 17/36 (47%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/21 (90%) | 8/17 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/20 (50%) | 4/19 (21%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/36 (67%) | 12/41 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 53/77 (69%) | 24/77 (31%) |
Dvostruke pogreške | 8 | 8 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Prathyusha Rachapudi | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Shilpi Swarupa Das | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Prathyusha Rachapudi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Shilpi Swarupa Das | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Prathyusha Rachapudi | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Shilpi Swarupa Das | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Prathyusha Rachapudi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Shilpi Swarupa Das | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Prathyusha Rachapudi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Prathyusha Rachapudi | 2-1 | |
0-0, 40-0, 30-30, 40-30 | ||
Prathyusha Rachapudi | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Shilpi Swarupa Das | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Prathyusha Rachapudi | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
India
17.02.01, 23 Godina
17.02.01, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
India
20.10.97, 26 Godina
20.10.97, 26 Godina
Prathyusha Rachapudi vs. Shilpi Swarupa Das - Međusobni mečevi
28.11.21 | 1. kolo kval. | Prathyusha Rachapudi | Shilpi Swarupa Das | 6-0, 6-1 | detalj meča | W15 Bengaluru | tvrda |
Prathyusha Rachapudi form & Shilpi Swarupa Das form
Prathyusha Rachapudi - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Hanna Piatrushka | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Yui Ohwaki | 2-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Irina Balus | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Shuchi Chen | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Lilli Tagger | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Yana Tsion | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Weronika Baszak | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Yashaswini Panwar | 6-1, 3-0, Yashaswini Panwar - odustajanje | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
18.12.23 kval. | vs. Humera Baharmus | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 5-7, 6-4, 10-12 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Elina Popescu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.10.23 kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Kseniia Piskareva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.10.23 kval. | vs. Paula Cembranos | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Tianmi Mi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Yashaswini Panwar | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Wenfei Yu | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W25 Astana - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Anastasiya Krymkova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-3, 2-6, 10-8 | detalj meča |
Shilpi Swarupa Das - Posljednji mečevi
W15 Bengaluru - tvrda | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 New - tvrda | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Priyanshi Bhandari | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Jodhpur - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
30.04.19 kval. | vs. Merna Refaat | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
16.04.19 kval. | vs. Ikumi Yamazaki | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Iuliia Nikitina | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
09.09.18 kval. | vs. Alisa Rastegaeva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Sakura Hondo | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Aunchisa Chanta | 1-6, 2-6 | detalj meča |