MEČ
07.05.23 | 1. kolo kval. | Polina Ramenskaja | Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-2, 6-4 | W15 Vierumaki | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Polina Ramenskaja | Oluchukwu Jennifer Ibeto | |
1. servis % | 34/50 (68%) | 39/63 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/34 (50%) | 18/39 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/16 (38%) | 5/24 (21%) |
Osvojene break-lopte | 8/16 (50%) | 5/5 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 40/63 (63%) | 27/50 (54%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/113 (56%) | 50/113 (44%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 3 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Oluchukwu Jennifer Ibeto | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Polina Ramenskaja | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Oluchukwu Jennifer Ibeto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Polina Ramenskaja | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Oluchukwu Jennifer Ibeto | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Polina Ramenskaja | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Oluchukwu Jennifer Ibeto | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Polina Ramenskaja | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Oluchukwu Jennifer Ibeto | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Polina Ramenskaja | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Oluchukwu Jennifer Ibeto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Polina Ramenskaja | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Oluchukwu Jennifer Ibeto | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Polina Ramenskaja | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Oluchukwu Jennifer Ibeto | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Polina Ramenskaja | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Oluchukwu Jennifer Ibeto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Polina Ramenskaja | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
Estonia
14.11.02, 21 Godina
14.11.02, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
06.07.02, 21 Godina
06.07.02, 21 Godina
Polina Ramenskaja vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto - Međusobni mečevi
07.05.23 | 1. kolo kval. | Polina Ramenskaja | Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-2, 6-4 | detalj meča | W15 Vierumaki | tvrda |
Polina Ramenskaja form & Oluchukwu Jennifer Ibeto form
Polina Ramenskaja - Posljednji mečevi
W25 Parnu - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Vierumaki - tvrda | ||||
07.05.23 kval. | vs. Iulia Bucea | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Haabneeme - dvorana | ||||
01.11.21 1. kolo kval. | vs. Anita Wagner | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-3, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
03.08.21 kval. | vs. Caroline Romeo | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Saara Orav | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Kyiv - zemlja | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Karyna Kachur | 7-65, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Vilnius - dvorana | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.06.21 kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Kristina Voznyak | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Haabneeme - dvorana | ||||
17.11.20 kval. | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.11.20 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Parnu - dvorana | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Parnu - zemlja | ||||
15.07.19 kval. | vs. Venla Ahti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Chloe Isabella Tsang | 6-3, 4-6, 10-8 | detalj meča |
Oluchukwu Jennifer Ibeto - Posljednji mečevi
W15 Nakhon - tvrda | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 4-6, 1-4, - Oluchukwu Jennifer Ibeto - odustajanje | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Vierumaki - tvrda | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Polina Ramenskaja | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Reece Viola Hamilton | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 1-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Junhan Zhang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 4-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Nicole Nadel | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Jerusalem - tvrda | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Grace Levelston | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Pimmada Thongkum | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Netanya - tvrda | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Sapir Cohen | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.05.22 kval. | vs. Annerly Poulos | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.05.22 2. kolo kval. | vs. Sena Varol | Sena Varol - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Nil Delice | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Megan Markov | 3-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W25 Netanya - tvrda | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Alian Zack | 2-6, 1-4, - Oluchukwu Jennifer Ibeto - odustajanje | detalj meča | |
W25 Telavi - zemlja | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Jerusalem - tvrda | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Ramat - tvrda | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 7-5, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Netanya - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Mika Misgav | 6-3, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Tel - tvrda | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Eleni Mtsentlitze | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Ofakim - tvrda | ||||
15.10.18 kval. | vs. Shachf Lieberman | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Reimchen | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 0-6, 2-6 | detalj meča |