MEČ
20.04.21 | 1. kolo | Polina Kudermetova | Romy Koelzer | 7-5, 6-4 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Polina Kudermetova | Romy Koelzer | |
1. servis % | 49/78 (63%) | 50/88 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/49 (51%) | 26/50 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 19/29 (66%) | 16/38 (42%) |
Osvojene break-lopte | 6/21 (29%) | 4/7 (57%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 46/88 (52%) | 34/78 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 90/166 (54%) | 76/166 (46%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 4 |
Asovi | 2 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Polina Kudermetova vs. Romy Koelzer - Međusobni mečevi
20.04.21 | 1. kolo | Polina Kudermetova | Romy Koelzer | 7-5, 6-4 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Polina Kudermetova form & Romy Koelzer form
Polina Kudermetova - Posljednji mečevi
Rouen - zemlja | ||||
15.04.24 1. kolo | vs. Karolina Pliskova | 5-7, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
14.04.24 kval. | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 7-63, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 3-0, Noma Akugue Noha - odustajanje | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 7-68, 6-0 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
04.02.24 Finale | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-75, 6-2 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Eri Shimizu | 7-62, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Michika Ozeki | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Jessie Aney | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
12.01.24 kval. | vs. Fiona Ferro | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 7-65, 1-5, - Polina Kudermetova - odustajanje | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 7-5, 6-2 | detalj meča |
Romy Koelzer - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.11.20 Četvrtfinale | vs. Ani Amiraghyan | - Romy Koelzer - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
19.11.20 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.11.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.20 Finale | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
14.11.20 Polufinale | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.11.20 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.11.20 Četvrtfinale | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
12.11.20 1. kolo | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.20 Finale | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
07.11.20 Polufinale | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
06.11.20 Četvrtfinale | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
05.11.20 2. kolo | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
03.11.20 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.20 Polufinale | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.20 Četvrtfinale | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
30.10.20 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
27.10.20 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Porto - tvrda | ||||
21.09.20 kval. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | detalj meča |