MEČ
04.10.21 | 2. kolo kval. | Pia Lovric | Sathwika Sama | 6-0, 6-0 | W25 Loule | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Pia Lovric | Sathwika Sama | |
1. servis % | 17/27 (63%) | 28/50 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/17 (100%) | 14/28 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/10 (70%) | 4/22 (18%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/50 (64%) | 3/27 (11%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/77 (73%) | 21/77 (27%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Sathwika Sama | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pia Lovric | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Sathwika Sama | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Pia Lovric | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Sathwika Sama | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pia Lovric | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Sathwika Sama | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pia Lovric | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Sathwika Sama | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pia Lovric | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Sathwika Sama | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pia Lovric | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Pia Lovric vs. Sathwika Sama - Međusobni mečevi
04.10.21 | 2. kolo kval. | Pia Lovric | Sathwika Sama | 6-0, 6-0 | detalj meča | W25 Loule | tvrda |
Pia Lovric form & Sathwika Sama form
Pia Lovric - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Elizara Yaneva | 1-6, 7-68, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.01.24 Polufinale | vs. Andreea Prisacariu | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-4, 6-77, 6-0 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Amina Anshba | 5-7, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Martha Matoula | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Lia Karatancheva | 6-1, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Mariia Masiianskaia | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Ella Seidel | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Kristyna Tomajkova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
31.08.23 3. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 6-1, 6-71 | detalj meča | |
30.08.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Zoe Crimmel | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Sathwika Sama - Posljednji mečevi
W15 Chiang - tvrda | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Amy Zhu | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Honoka Kobayashi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Varatchaya Wongteanchai | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nagpur - zemlja | ||||
04.03.22 Četvrtfinale | vs. Zeel Desai | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.03.22 2. kolo | vs. Shreya Tatavarthy | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
02.03.22 1. kolo | vs. Adithi Are | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Ahmedabad - zemlja | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Yubarani Banerjee | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.02.22 1. kolo | vs. Riya Uboveja | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Gurugram - tvrda | ||||
18.02.22 Četvrtfinale | vs. Zeel Desai | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.02.22 2. kolo | vs. Smriti Bhasin | 7-61, 7-5 | detalj meča | |
15.02.22 1. kolo | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Jhajjar - zemlja | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Yubarani Banerjee | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
W25 Navi - tvrda | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Riya Bhatia | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
27.12.21 kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.12.21 2. kolo kval. | vs. Himadri Kashyap | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Avishka Gupta | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Pune - tvrda | ||||
21.12.21 1. kolo | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.12.21 kval. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Ira Shah | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Solapur - tvrda | ||||
10.12.21 Četvrtfinale | vs. Sowjanya Bavisetti | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.12.21 2. kolo | vs. Humera Baharmus | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
08.12.21 1. kolo | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Bengaluru - tvrda | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 4-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
01.12.21 1. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W80+H Les - tvrda | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W25 Lagos - tvrda | ||||
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Anna Turati | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Pia Lovric | 0-6, 0-6 | detalj meča |