MEČ
13.11.21 | Polufinale | Pia Lovric | Ilay Yoruk | 6-4, 6-4 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Pia Lovric | Ilay Yoruk | |
1. servis % | 47/62 (76%) | 42/59 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/47 (60%) | 22/42 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/15 (60%) | 5/17 (29%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 4/10 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/59 (54%) | 25/62 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 69/121 (57%) | 52/121 (43%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Pia Lovric | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pia Lovric | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Pia Lovric | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Pia Lovric | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pia Lovric | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pia Lovric | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pia Lovric | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pia Lovric | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Pia Lovric | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pia Lovric | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Pia Lovric vs. Ilay Yoruk - Međusobni mečevi
13.11.21 | Polufinale | Pia Lovric | Ilay Yoruk | 6-4, 6-4 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
12.01.21 | 1. kolo | Pia Lovric | Ilay Yoruk | 6-2, 6-4 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Pia Lovric form & Ilay Yoruk form
Pia Lovric - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Elizara Yaneva | 1-6, 7-68, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.01.24 Polufinale | vs. Andreea Prisacariu | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-4, 6-77, 6-0 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Amina Anshba | 5-7, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Martha Matoula | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Lia Karatancheva | 6-1, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Mariia Masiianskaia | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Ella Seidel | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Kristyna Tomajkova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
31.08.23 3. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 6-1, 6-71 | detalj meča | |
30.08.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Zoe Crimmel | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Ilay Yoruk - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detalj meča |