MEČ
26.07.21 | 2. kolo kval. | Perla Nieuwboer | Laura Boehner | 6-0, 6-3 | W15 Knokke | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Holland
06.01.00, 24 Godina
06.01.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
30.07.01, 22 Godina
15193 $
30.07.01, 22 Godina
15193 $
Perla Nieuwboer vs. Laura Boehner - Međusobni mečevi
26.07.21 | 2. kolo kval. | Perla Nieuwboer | Laura Boehner | 6-0, 6-3 | detalj meča | W15 Knokke | zemlja |
Perla Nieuwboer form & Laura Boehner form
Perla Nieuwboer - Posljednji mečevi
W25 Oldenzaal - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-77, 0-3, - Perla Nieuwboer - odustajanje | detalj meča | |
27.07.21 kval. | vs. Chiara Tomasetti | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 The - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
22.06.21 kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 2-6, 12-14 | detalj meča | |
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.06.21 kval. | vs. Christina Rosca | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Duru Soke | 4-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Rachel Gans | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Bychkova | 6-2, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 6-4, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 4-6, 6-2, 10-0 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Mathilde Dury | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.02.20 kval. | vs. Sai Chamarthi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Ivana Milosevic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.02.20 2. kolo kval. | vs. Marina Magai | 6-3, 6-0 | detalj meča |
Laura Boehner - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Helena Buchwald | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Madison Tattini | 6-77, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Carina Syrtveit | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Roots | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
20.02.24 kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Wilva Chan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Yuzuha Negishi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Mana Ayukawa | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 3-6, 7-63, 10-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | Sharanya Shetty - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Petit - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Isabelle Boulais | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Maelys Thiery James | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Sarah Victoria Majesty Nita | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Selin Vakalapudi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Fort - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Pauline Payet | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.01.24 kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Asia Angela Ting Fontana | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Marta Pico Navarro | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
04.12.23 kval. | vs. Julia Bortoluzzi Bianchin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ksenija Rage | 6-1, 6-0 | detalj meča |