MEČ
17.09.19 | 1. kolo | Perla Nieuwboer | Alice Viglianisi | 6-2, 6-3 | W15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Perla Nieuwboer | Alice Viglianisi | |
1. servis % | 30/63 (48%) | 30/55 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/30 (67%) | 18/30 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/33 (48%) | 7/25 (28%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 2/11 (18%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/55 (55%) | 27/63 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/118 (56%) | 52/118 (44%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 11 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Alice Viglianisi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Perla Nieuwboer | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Alice Viglianisi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40 | ||
Perla Nieuwboer | 2-1 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
3-1 | Alice Viglianisi | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Perla Nieuwboer | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Alice Viglianisi | |
Perla Nieuwboer | 5-2 | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Alice Viglianisi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Perla Nieuwboer | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
1-1 | Alice Viglianisi | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Perla Nieuwboer | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Alice Viglianisi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Perla Nieuwboer | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Alice Viglianisi | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Perla Nieuwboer | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
5-3 | Alice Viglianisi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
Holland
06.01.00, 24 Godina
06.01.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
07.12.00, 23 Godina
07.12.00, 23 Godina
Perla Nieuwboer vs. Alice Viglianisi - Međusobni mečevi
17.09.19 | 1. kolo | Perla Nieuwboer | Alice Viglianisi | 6-2, 6-3 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
Perla Nieuwboer form & Alice Viglianisi form
Perla Nieuwboer - Posljednji mečevi
W25 Oldenzaal - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-77, 0-3, - Perla Nieuwboer - odustajanje | detalj meča | |
27.07.21 kval. | vs. Chiara Tomasetti | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 The - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
22.06.21 kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 2-6, 12-14 | detalj meča | |
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.06.21 kval. | vs. Christina Rosca | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Duru Soke | 4-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Rachel Gans | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Bychkova | 6-2, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 6-4, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 4-6, 6-2, 10-0 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Mathilde Dury | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.02.20 kval. | vs. Sai Chamarthi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Ivana Milosevic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.02.20 2. kolo kval. | vs. Marina Magai | 6-3, 6-0 | detalj meča |
Alice Viglianisi - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Elena Trencheva | 4-6, 7-5, 10-3 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
10.11.19 kval. | vs. Destinee Martins | 4-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
09.11.19 1. kolo kval. | vs. Darina Precechtelova | 1-6, 7-65, 10-8 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Karolayne Da Rosa | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
21.10.19 kval. | vs. Arabella Koller | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Arabella Koller | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Perla Nieuwboer | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Alice Amendola | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.02.19 kval. | vs. Emily Seibold | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Mey Ayari | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.01.19 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Susan Doldan | 4-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
28.01.19 kval. | vs. Tamara Bizhukova | 6-1, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
12.12.18 2. kolo | vs. Jelena Simic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
10.12.18 1. kolo | vs. Alessia Truden | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
10.12.18 kval. | vs. Rachele Elisa Zingale | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
05.12.18 2. kolo | vs. Catalina Pella | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
03.12.18 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.12.18 kval. | vs. Chiara Gerbino | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
25.11.18 kval. | vs. Sihem Bellahouel | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Lara Mancuso | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
19.11.18 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.11.18 kval. | vs. Louise Lampla | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
30.09.18 kval. | vs. Madison Westby | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Chiraz Bechri | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.09.18 1. kolo | vs. Micheline Aubuchon | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Tarvisio - zemlja | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Chiara De Vito | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
24.06.18 kval. | vs. Jane Stewart | 7-5, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Elena De Santis | 6-0, 5-7, 6-4 | detalj meča |