Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Taipei (CHN)
06.01.99, 25 Godina
06.01.99, 25 Godina
Ashmitha Easwaramurthi vs. Pei-Ju Chien - Međusobni mečevi
04.11.18 | 2. kolo kval. | Pei-Ju Chien | Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | Nonthaburi | tvrda |
Ashmitha Easwaramurthi form & Pei-Ju Chien form
Ashmitha Easwaramurthi - Posljednji mečevi
W15 Shymkent - zemlja | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Anna Ureke | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W35 Bujumbura - zemlja | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Julia Peer | 5-7, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
W35 Bujumbura - zemlja | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
03.04.24 1. kolo | vs. Abhilasha Bista | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-3, 4-6, 12-14 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Tian Jialin | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.12.23 kval. | vs. Selya Rakki | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-71, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Demi Tran | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 0-5, - Ashmitha Easwaramurthi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Maria Toma | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Natali Jaiani | 5-7, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Don - tepih | ||||
09.07.23 2. kolo kval. | vs. Lorena Solar Donoso | 6-72, 4-4, - Ashmitha Easwaramurthi - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Selya Rakki | 7-5, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Malaga - tvrda | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Eva Maria Ionescu | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Vierumaki - tvrda | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Isabella Barrera Aguirre | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Pei-Ju Chien - Posljednji mečevi
W25 Taipei - tvrda | ||||
28.07.19 1. kolo kval. | vs. Shiori Fukuda | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
14.11.18 2. kolo | vs. Nina Stadler | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
13.11.18 1. kolo | vs. Shanshan Guo | 6-3, 2-6, 7-64 | detalj meča | |
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Elle Christensen | 6-3, 5-7, 6-0 | detalj meča | |
11.11.18 kval. | vs. Deria Nur Haliza | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
04.11.18 kval. | vs. Maanya Viswanath | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Natthapat Piwbangruk | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Tamachan Momkoonthod | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
28.10.18 kval. | vs. Chiara Renata Supak | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
26.10.18 2. kolo kval. | vs. Isha Budwal | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Colombo - zemlja | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Jiahuan He | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
16.10.17 kval. | vs. Jiakang Li | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Colombo - zemlja | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Nethmi Himashi Waduge | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
09.10.17 kval. | vs. Yuqi Sheng | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Colombo - zemlja | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Taipei - tvrda | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.06.17 kval. | vs. Michiru Furuya | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
Jakarta - tvrda | ||||
12.10.16 2. kolo | vs. Rifanty Kahfiani | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.10.16 1. kolo | vs. Kanika Vaidya | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Tarakan - dvorana | ||||
04.10.16 1. kolo | vs. Lavinia Tananta | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Kaohsiung - tvrda | ||||
20.06.16 kval. | vs. Yanni Liu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Kaohsiung - tvrda | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Wei Tang | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
13.06.16 kval. | vs. Katherine Ip | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Nanjing - tvrda | ||||
07.03.16 1. kolo kval. | vs. Zhuoma Ni Ma | 2-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
Nanjing - tvrda | ||||
29.02.16 1. kolo kval. | vs. Rui Jie Jiang | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
29.02.16 2. kolo kval. | vs. Aya Tanaka | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Kaohsiung - tvrda | ||||
06.02.16 1. kolo kval. | vs. Aleksandrina Naydenova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
12.10.15 2. kolo | vs. Nathaly Kurata | 1-6, 2-6 | detalj meča |