MEČ
27.01.20 | 2. kolo kval. | Pei-Chi Lee | Maelys Bougrat | 6-1, 6-1 | W25 Nonthaburi | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Pei-Chi Lee | Maelys Bougrat | |
1. servis % | 19/32 (59%) | 28/40 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/19 (95%) | 13/28 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/13 (77%) | 1/12 (8%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/40 (65%) | 4/32 (13%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/72 (75%) | 18/72 (25%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 4 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Maelys Bougrat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pei-Chi Lee | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Maelys Bougrat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pei-Chi Lee | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Maelys Bougrat | |
0-0, 15-0 | ||
Pei-Chi Lee | 4-1 | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Maelys Bougrat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Pei-Chi Lee | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Maelys Bougrat | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Pei-Chi Lee | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Maelys Bougrat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pei-Chi Lee | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-0 | ||
4-1 | Maelys Bougrat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pei-Chi Lee | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Pei-Chi Lee vs. Maelys Bougrat - Međusobni mečevi
27.01.20 | 2. kolo kval. | Pei-Chi Lee | Maelys Bougrat | 6-1, 6-1 | detalj meča | W25 Nonthaburi | tvrda |
Pei-Chi Lee form & Maelys Bougrat form
Pei-Chi Lee - Posljednji mečevi
W25 Tainan - zemlja | ||||
25.06.23 Finale | vs. Ya-Yi Yang | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.06.23 Polufinale | vs. Chia Yi Tsao | 3-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Erika Sema | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ya Hsin Lee | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Kanako Morisaki | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-75, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Tzu-Ying Tseng | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 7-64, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Youna Kim | 6-0, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W60 Fukuoka - tepih | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W80 Gifu - tvrda | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Katie Boulter | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-73, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Natsuho Arakawa | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
01.05.23 kval. | vs. Honoka Kobayashi | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Fukui - tvrda | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Osaka - tvrda | ||||
20.04.23 1. kolo | vs. Kurea Hayasaka | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.04.23 2. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Osaka - tvrda | ||||
10.04.23 kval. | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Emerson Jones | 6-75, 7-5, 11-9 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Azuna Ichioka | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kashiwa - tvrda | ||||
03.04.23 kval. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kofu - tvrda | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Na-Lae Han | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Bengaluru - tvrda | ||||
06.03.23 kval. | vs. Aunchisa Chanta | 6-1, 1-6, 1-6 | detalj meča |
Maelys Bougrat - Posljednji mečevi
W35 Bujumbura - zemlja | ||||
13.04.24 Polufinale | vs. Alice Tubello | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Merel Hoedt | 6-4, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
09.04.24 1. kolo | vs. Riya Bhatia | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
08.04.24 kval. | vs. Preksha Ramesh | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Bujumbura - zemlja | ||||
06.04.24 Četvrtfinale | vs. Ksenia Laskutova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-3, 6-72, 6-2 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Shria Atturu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
01.04.24 kval. | vs. Surabhi Srinivas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
05.03.24 kval. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 6-1, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Radhika Yadav | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Hayu Kinoshita | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Xiaowei Li | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Christine Gouws | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Weronika Ewald | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Gio Jang | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Polina Bolotova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Punta - zemlja | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Rachel Gailis | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Punta - zemlja | ||||
02.07.23 2. kolo kval. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 5-7, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Melisa Ercan | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.04.23 kval. | vs. Teja Tirunelveli | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 6-2, 10-7 | detalj meča |