MEČ
23.07.21 | Četvrtfinale | Paula Ormaechea | Jaimee Fourlis | 6-2, 6-73, 7-65 | W60 Olomouc | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Paula Ormaechea | Jaimee Fourlis | |
1. servis % | 66/111 (59%) | 75/128 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 44/66 (67%) | 44/75 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 21/45 (47%) | 21/53 (40%) |
Osvojene break-lopte | 7/18 (39%) | 5/10 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 63/128 (49%) | 46/111 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 128/239 (54%) | 111/239 (46%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 12 |
Asovi | 2 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Paula Ormaechea | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Jaimee Fourlis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Ormaechea | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Jaimee Fourlis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Jaimee Fourlis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Jaimee Fourlis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Paula Ormaechea | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Jaimee Fourlis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Paula Ormaechea | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Jaimee Fourlis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Ormaechea | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Jaimee Fourlis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Paula Ormaechea | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Jaimee Fourlis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Paula Ormaechea | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Jaimee Fourlis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Paula Ormaechea | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Jaimee Fourlis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 3-5, 3-6 | ||
6-73 |
3 | ||
Paula Ormaechea | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Paula Ormaechea | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-40[BP] | ||
1-1 | Jaimee Fourlis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Paula Ormaechea | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Jaimee Fourlis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Paula Ormaechea | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Jaimee Fourlis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Ormaechea | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Jaimee Fourlis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Ormaechea | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Jaimee Fourlis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paula Ormaechea | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
6-6 | Jaimee Fourlis | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 1-4, 2-4, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Paula Ormaechea vs. Jaimee Fourlis - Međusobni mečevi
23.07.21 | Četvrtfinale | Paula Ormaechea | Jaimee Fourlis | 6-2, 6-73, 7-65 | detalj meča | W60 Olomouc | zemlja |
Paula Ormaechea form & Jaimee Fourlis form
Paula Ormaechea - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Madrid - zemlja | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
03.04.23 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.04.23 kval. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | detalj meča | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tucuman - zemlja | ||||
23.02.23 3. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.02.23 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Cali - zemlja | ||||
05.02.23 Finale | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.23 Polufinale | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
03.02.23 Četvrtfinale | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
01.02.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
30.01.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
19.11.22 Polufinale | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.11.22 Četvrtfinale | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | detalj meča |
Jaimee Fourlis - Posljednji mečevi
W35 Traralgon - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Petra Hule | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Petra Hule | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 5-7, 6-0 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Maya Joint | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 6-4, 1-6, 7-66 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Renata Zarazua | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Valeria Savinykh | 7-68, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 6-4, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
W60 Sydney - tvrda | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Maya Joint | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Petra Hule | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Astra Sharma | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 3-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Vera Zvonareva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Polona Hercog | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Berlin - trava | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Caroline Garcia | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 3-6, 7-5, Xinyu Wang - odustajanje | detalj meča | |
18.06.23 kval. | vs. Peyton Stearns | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Mara Guth | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W60 Madrid - tvrda | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 0-1, - Jaimee Fourlis - odustajanje | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
26.05.23 kval. | vs. Fiona Ferro | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-4, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W100 Madrid - zemlja | ||||
15.05.23 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Rome - zemlja | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
07.05.23 Finale | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 0-6 | detalj meča |