MEČ
07.07.20 | 1. kolo | Paula Kania | Urszula Nebelska | 6-0, 6-2 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Paula Kania | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
1-0 | Urszula Nebelska | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Paula Kania | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Urszula Nebelska | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Paula Kania | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
5-0 | Urszula Nebelska | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Paula Kania | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-40, A-40, 40-40 | ||
1-0 | Urszula Nebelska | |
0-0, 15-15, 40-15[BP], 40-40 | ||
Paula Kania | 2-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
Paula Kania | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Paula Kania | 3-1 | |
0-0, 30-0, 40-30 | ||
4-1 | Urszula Nebelska | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Paula Kania | 5-1 | |
0-0, 0-30 | ||
5-2 | Urszula Nebelska | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
15.01.02, 22 Godina
15.01.02, 22 Godina
Paula Kania vs. Urszula Nebelska - Međusobni mečevi
07.07.20 | 1. kolo | Paula Kania | Urszula Nebelska | 6-0, 6-2 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Paula Kania form & Urszula Nebelska form
Paula Kania - Posljednji mečevi
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Rabat - zemlja | ||||
14.05.22 1. kolo kval. | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cancun - tvrda | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Stare - zemlja | ||||
15.06.21 kval. | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Bogota - zemlja | ||||
03.04.21 1. kolo kval. | vs. Robin Anderson | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Poitiers - dvorana | ||||
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
22.02.21 kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-65, 6-74, 8-10 | detalj meča | |
W25 Hamburg - dvorana | ||||
11.01.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Tyler - tvrda | ||||
30.10.20 2. kolo | vs. Ann Li | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.10.20 1. kolo | vs. Mayo Hibi | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
28.10.20 kval. | vs. Jamie Loeb | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
27.10.20 1. kolo kval. | vs. Marie Benoit | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
16.08.20 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.08.20 1. kolo | vs. Magdalena Hedrzak | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
01.08.20 1. kolo | vs. Katarzyna Wysoczanska | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
31.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 6-3, 3-6, 7-63 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
07.07.20 1. kolo | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Isabella Weatherhead | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
09.03.20 kval. | vs. Marne Dercksen | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
03.03.20 kval. | vs. Amy Bloch | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Cairo - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Piter | 7-64, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W100 Cairo - tvrda | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
W60 Warsaw - zemlja | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 1-6, 0-3, - Paula Kania - odustajanje | detalj meča |
Urszula Nebelska - Posljednji mečevi
W15 Krsko - zemlja | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Maja Makoric | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Split - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Ena Baltic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
06.09.21 kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Sofiia Paladi | 0-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Vanda Vargova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
18.07.21 2. kolo kval. | vs. Maria Aldea Wesselly | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Almada - tvrda | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Wroclaw - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Ortisei - dvorana | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Elena Covi | 6-70, 4-6 | detalj meča | |
W15 Funchal - tvrda | ||||
11.10.20 kval. | vs. Carmen Gallardo Guevara | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Montemor - tvrda | ||||
31.08.20 kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Beatriz Paciletti Duarte Da Costa | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
15.08.20 1. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 7-6, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.07.20 1. kolo | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-7, 3-6 | detalj meča | |
14.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Wysoczanska | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
07.07.20 1. kolo | vs. Paula Kania | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Dasha Ivanova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Tamara Bizhukova | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.10.19 kval. | vs. Chiara Catini | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Aaliya Ebrahim | 7-61, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Warona Mdlulwa | 6-3, 6-0 | detalj meča |