MEČ
01.11.17 | 2. kolo | Paula Perez Garcia | Maria Paulina Perez Garcia | 7-5, 6-1 | Pereira | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Paula Perez Garcia | Maria Paulina Perez Garcia | |
1. servis % | 54/60 (90%) | 23/53 (43%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 34/54 (63%) | 11/23 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 4/6 (67%) | 14/30 (47%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/53 (53%) | 22/60 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/113 (58%) | 47/113 (42%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 8 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
Colombia
10.01.96, 28 Godina
15800 $
10.01.96, 28 Godina
15800 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Paula Perez Garcia vs. Maria Paulina Perez Garcia - Međusobni mečevi
01.11.17 | 2. kolo | Paula Perez Garcia | Maria Paulina Perez Garcia | 7-5, 6-1 | detalj meča | Pereira | zemlja |
19.06.17 | kval. | Maria Paulina Perez Garcia | Paula Perez Garcia | 6-4, 6-2 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
02.12.13 | Četvrtfinale | Maria Paulina Perez Garcia | Paula Perez Garcia | 6-4, 6-2 | detalj meča | Barranquilla | zemlja |
Paula Perez Garcia form & Maria Paulina Perez Garcia form
Paula Perez Garcia - Posljednji mečevi
Bogota - zemlja | ||||
05.12.18 2. kolo | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.12.18 1. kolo | vs. Susana Alejandra Patino Ramirez | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Cucuta - zemlja | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Shelby Talcott | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Haren - zemlja | ||||
27.08.18 kval. | vs. Sara Guglielminotti | 4-6, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Perla Nieuwboer | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
14.08.18 2. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 6-73, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Greetje Minnen | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Bhuvana Kalva | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Laura Maluniakova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Anna Kubareva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Gabriella Akopian | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Guayaquil - zemlja | ||||
06.12.17 2. kolo | vs. Dominique Schaefer | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.17 1. kolo | vs. Juliana Jose Parra Gomez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
04.12.17 kval. | vs. Paula Puentes Jimenez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Manta - tvrda | ||||
27.11.17 kval. | vs. Yamile Fors-Guerra | 6-74, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Cucuta - zemlja | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Kerrie Cartwright | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Pereira - zemlja | ||||
02.11.17 Četvrtfinale | vs. Emily Appleton | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
01.11.17 2. kolo | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
31.10.17 1. kolo | vs. Andrea Renee Villarreal | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Maria Uribe | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
30.10.17 kval. | vs. Mary Closs | 4-6, 7-63, 6-3 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
19.06.17 kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Nicole Bunea | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.06.17 kval. | vs. Alice Rame | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Mey Ayari | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
05.06.17 kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
12.12.16 kval. | vs. Daria Lukyanova | 5-7, 3-6 | detalj meča |
Maria Paulina Perez Garcia - Posljednji mečevi
W50 Mexico - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-76, 5-7 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Elda Lara Cruz | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Vacaria - zemlja | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-70, 0-6 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.12.23 kval. | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Luiza Eidelvein | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Barranquilla - tvrda | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 6-4, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Kruger | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Mosquera - zemlja | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Francesca Jones | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W60+H Irapuato - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Loeb | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Mexico - tvrda | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Cali - zemlja | ||||
31.01.23 1. kolo | vs. Xiaodi You | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Buenos - zemlja | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Buenos - zemlja | ||||
11.01.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
09.01.23 1. kolo | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Lima - zemlja | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 7-5, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Barranquilla - tvrda | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Johanne Svendsen | 2-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
W25 Ibague - zemlja | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Julia Riera | 3-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
W15 Bucaramanga - zemlja | ||||
21.10.22 Četvrtfinale | vs. Sofia Sewing | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
20.10.22 2. kolo | vs. Alexandra Riley | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
19.10.22 1. kolo | vs. Alessandra Caceres | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Guayaquil - zemlja | ||||
01.10.22 Polufinale | vs. Sofia Sewing | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.09.22 Četvrtfinale | vs. Laura D Arciniegas | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
29.09.22 2. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-77, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
27.09.22 1. kolo | vs. Shria Atturu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Guayaquil - zemlja | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Camila Romero | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
21.09.22 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
27.08.22 Polufinale | vs. Solana Sierra | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
26.08.22 Četvrtfinale | vs. Jantje Tilbuerger | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča |