MEČ
22.03.16 | 1. kolo | Paula Perez Garcia | Juliana Silva De Carvalho | 6-3, 6-4 | Sao Jose | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Paula Perez Garcia | Juliana Silva De Carvalho | |
1. servis % | 35/80 (44%) | 17/45 (38%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/35 (66%) | 8/17 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 18/45 (40%) | 6/28 (21%) |
Osvojene break-lopte | 7/7 (100%) | 5/9 (56%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/45 (69%) | 39/80 (49%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 72/125 (58%) | 53/125 (42%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 7 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
Colombia
10.01.96, 28 Godina
15800 $
10.01.96, 28 Godina
15800 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Brazil
04.10.93, 30 Godina
04.10.93, 30 Godina
Paula Perez Garcia vs. Juliana Silva De Carvalho - Međusobni mečevi
22.03.16 | 1. kolo | Paula Perez Garcia | Juliana Silva De Carvalho | 6-3, 6-4 | detalj meča | Sao Jose | zemlja |
Paula Perez Garcia form & Juliana Silva De Carvalho form
Paula Perez Garcia - Posljednji mečevi
Bogota - zemlja | ||||
05.12.18 2. kolo | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.12.18 1. kolo | vs. Susana Alejandra Patino Ramirez | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Cucuta - zemlja | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Shelby Talcott | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Haren - zemlja | ||||
27.08.18 kval. | vs. Sara Guglielminotti | 4-6, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Perla Nieuwboer | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
14.08.18 2. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 6-73, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Greetje Minnen | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Bhuvana Kalva | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Laura Maluniakova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Anna Kubareva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Gabriella Akopian | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Guayaquil - zemlja | ||||
06.12.17 2. kolo | vs. Dominique Schaefer | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.17 1. kolo | vs. Juliana Jose Parra Gomez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
04.12.17 kval. | vs. Paula Puentes Jimenez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Manta - tvrda | ||||
27.11.17 kval. | vs. Yamile Fors-Guerra | 6-74, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Cucuta - zemlja | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Kerrie Cartwright | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Pereira - zemlja | ||||
02.11.17 Četvrtfinale | vs. Emily Appleton | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
01.11.17 2. kolo | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
31.10.17 1. kolo | vs. Andrea Renee Villarreal | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Maria Uribe | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
30.10.17 kval. | vs. Mary Closs | 4-6, 7-63, 6-3 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
19.06.17 kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
12.06.17 kval. | vs. Alice Rame | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Nicole Bunea | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
05.06.17 kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Mey Ayari | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
12.12.16 kval. | vs. Daria Lukyanova | 5-7, 3-6 | detalj meča |
Juliana Silva De Carvalho - Posljednji mečevi
Sao Paulo - zemlja | ||||
26.02.18 2. kolo kval. | vs. Nika Kukharchuk | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Marcela Argollo | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Curitiba - zemlja | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Larissa Ravanini De Souza | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Luque - tvrda | ||||
20.12.17 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
19.12.17 1. kolo | vs. Maria Virginia Bosch | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Catanduva - zemlja | ||||
30.11.17 2. kolo | vs. Giovanna Tomita | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.17 1. kolo | vs. Louise Reis De Campos | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
27.11.17 kval. | vs. Emily Barbosa | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Campos Do - tvrda | ||||
24.07.17 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
24.07.17 kval. | vs. Alessandra Mecchi De Oliveira Silva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Campos Do - tvrda | ||||
10.07.17 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Campos Do - tvrda | ||||
25.07.16 kval. | vs. Victoria Ariadna Beccio | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Bauru - zemlja | ||||
18.04.16 2. kolo kval. | vs. Eugenia Ganga | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Lins - zemlja | ||||
11.04.16 kval. | vs. Julie Tringa | 2-6, - Juliana Silva De Carvalho - odustajanje | detalj meča | |
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Camila Tumosa | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
05.04.16 1. kolo | vs. Hortencia Birnbaumer | 4-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
29.03.16 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
22.03.16 1. kolo | vs. Paula Perez Garcia | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Anna Beatriz Mauro | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.03.16 kval. | vs. Luciana Rabines | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Curitiba - zemlja | ||||
07.03.16 1. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Campinas - zemlja | ||||
02.03.16 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Sofia Victoria Torrales-Tebes | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
22.02.16 2. kolo kval. | vs. Ayla Aksu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Bertioga - tvrda | ||||
25.01.16 2. kolo kval. | vs. Clothilde De Bernardi | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Guaruja - tvrda | ||||
18.01.16 1. kolo kval. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
12.10.15 1. kolo | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Villa Maria - zemlja | ||||
04.05.15 2. kolo kval. | vs. Danielle Vernier | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
04.05.15 kval. | vs. Maria Agustina De Carli | 2-6, 2-6 | detalj meča |