Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
20.11.01, 22 Godina
20.11.01, 22 Godina
Ozlem Uslu vs. Selina Atay - Međusobni mečevi
21.06.21 | 2. kolo kval. | Ozlem Uslu | Selina Atay | 6-2, 6-2 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Ozlem Uslu form & Selina Atay form
Ozlem Uslu - Posljednji mečevi
W25 Florence - tvrda | ||||
11.10.22 kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Alessandra Crump | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Hilton - zemlja | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Carolina Gomez | 7-5, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.09.22 1. kolo | vs. Monique Woog | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.22 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
27.01.22 kval. | vs. Mua Shigeta | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
27.01.22 2. kolo kval. | vs. Alessia Manca | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.01.22 kval. | vs. Ema Harajda | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
13.01.22 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 0-6, 7-63, 6-10 | detalj meča | |
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.12.21 Četvrtfinale | vs. Diana Demidova | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
16.12.21 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.12.21 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.12.21 kval. | vs. Melisa Senli | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.11.21 Četvrtfinale | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.11.21 2. kolo | vs. Julie Belgraver | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
03.11.21 1. kolo | vs. Yeong Won Jeong | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
02.11.21 2. kolo kval. | vs. Marketa Panackova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
02.11.21 kval. | vs. Annika Kannan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
22.06.21 kval. | vs. Mia Kupres | 6-75, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.06.21 2. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.06.21 1. kolo | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
15.06.21 kval. | vs. Andra Cristina Captan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Rocio Martinez Azcarraga | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 6-1, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.06.21 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-2 | detalj meča |
Selina Atay - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Karolina Mrazikova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Andra Maria Simion | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 2-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Kate Mansfield | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lykke Lindorff | 6-4, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Carson Branstine | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-79, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Ksenia Efremova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Margherita Marcon | 1-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Francesca Pace | 1-6, 7-66, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.23 kval. | vs. Ada Piestrzynska | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Krymkova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ela Belanova | 6-74, 7-5, 10-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.11.23 kval. | vs. Marion Viertler | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
16.10.23 kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-1, 11-9 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 1-6, 4-6 | detalj meča |